Sony a200

Sony tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Alfa

Sony a200

Postitus Postitas Alfa »

"Praktiline Arvutikasutaja soovitab" lätakas on Arvutikasutaja ajakirjas selle kaamera juurde löödud. On kellegil isiklike kogemusi a200 -ga? Hinna ja omaduste suhe tundub justkui paigas olevat. Kuidas kvaliteet on Sony kaameratel kas lagunevad kõvasti?
Beeta

Re: Sony a200

Postitus Postitas Beeta »

Päris kõva hinnalangus on PP-s toimunud alfadel :)
metafrast
Postitusi: 4
Liitunud: 25 Mai 2008 13:05

Re: Sony a200

Postitus Postitas metafrast »

Globaalse hinnalanguseni veel nats minna. A200 ei olegi midagi erilist, natuke vähendatud omadustega võrreldes A100-ga. Ise soetan peagi A100, kuigi käiakse pinda selle 200ga.
saurix

Re: Sony a200

Postitus Postitas saurix »

niih sony kaamerad on vääääga head endal on a 100 juba pikemat aega ja olen rahul aga jah 100 on parem kui 200 nii et soovitan soojalt 100 osta vai kui siis 350 juba millel on pixsleid rohkem on muidugi ka 1 puudus sonydel kasutatud torusi liigub väga vähe aga poodides uusi samapalju kui teistele mudelitelegi
c0Nk3r
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mai 2009 19:18

Re: Sony a200

Postitus Postitas c0Nk3r »

Ei tea mul endal on praegu a 200 olen sellega juba mitu korda käinu pidudel ja kiirendustel pildistamas olen vägagi rahul.Kuigi tahaks ikkagi ära vahetadada nikon d90 to on natukene kallim aga palju parem pill ja lisa varustus on märksa odavam välgud ja muu stuff.
Lohe

Re: Sony a200

Postitus Postitas Lohe »

Oskab keegi välja tuua mille poolest on sony a100 parem kui a200? Või vastupidi, embakumba ma neist ostan, torud värgid on juba olemas.
Külaline

Re: Sony a200

Postitus Postitas Külaline »

Kui sa ei vaja sisse ehitatud eksponomeetrit siis A200 tundlikkus, LCD ja pildimürad on A100st korda paremad.
A200 on lisavarustuse rida 2 korda pikem. Tald aku päästik jne.
Kasutaja avatar
sndipo
Postitusi: 16
Liitunud: 05 Veebr 2010 17:15
Asukoht: 3288km kodust, Olustverest

Re: Sony a200

Postitus Postitas sndipo »

Mul on a200 nùùdseks paar kuud kòigest olnud, minu esimene DSLR kaamera ja palju neist veel ei tea,aga vàgagi rahul olen. Lisavarustust pole palju ostnud,veel, varsti hakkan paremat lààtse ja vàlku otsima,aga siiamaani olen ilma hakkama saanud. Eks see oleneb,kust lisatarvikuid otsida.Igale kaamerale vòib terve rùgemendi tàis tarvikuid juurde osta, kulukaks làheb igatepidi, oleneb,mida sa tahad .
Külaline

Re: Sony a200

Postitus Postitas Külaline »

Välgul ja LCD kaitsel on Remondieksperdis head hinnad.
jussike

Re: Sony a200

Postitus Postitas jussike »

On kellelgi eestikeelset alpha 200 manuali?
Kust teda leida?
jussike

Re: Sony a200

Postitus Postitas jussike »

jussike kirjutas:On kellelgi eestikeelset alpha 200 manuali?
Kust teda leida?
Ups,loll küsimus!
My bad. :geek:
edumees

Re: Sony a200

Postitus Postitas edumees »

eks ikka sony-kasutusjuhendid-t19.html#p258" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta