Kust leida soodsalt objektiivi?

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Marii

Kust leida soodsalt objektiivi?

Postitus Postitas Marii »

Palun väga abi, muretsesin omale hiljuti Canon EOS 450D ja ei leia kuskilt soodsalt sellele makroobjektiivi, saaks keegi mind aidata? Palun. :(
Kasutaja avatar
Ardo-Jako
Postitusi: 551
Liitunud: 14 Apr 2008 19:09
Asukoht: Tallinn

Re: Kust leida soodsalt objektiivi?

Postitus Postitas Ardo-Jako »

Mis on sinu jaoks soodus? Võib-olla peaksid esialgu piirduma objektiivi ette keeratavate lisa(makro)läätsedega? See on suhteliselt soodus variant.
Fiat Lux
Pentax K-5 + Pentax FA* 77/1,8
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: Kust leida soodsalt objektiivi?

Postitus Postitas ViX »

Marii kirjutas:Palun väga abi, muretsesin omale hiljuti Canon EOS 450D ja ei leia kuskilt soodsalt sellele makroobjektiivi, saaks keegi mind aidata? Palun. :(
Vaata ja kirjuta siia kuulutuste-foorum-f2.html" onclick="window.open(this.href);return false; ... äkki leidub midagi!
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: Kust leida soodsalt objektiivi?

Postitus Postitas anton »

kui soodne on soodne?
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
Marii

Re: Kust leida soodsalt objektiivi?

Postitus Postitas Marii »

Ma ei tea ma ei taha eriti mingi 7000.- osta, võiks ikka hulka odavam olla mingi kuni 3000 äkki
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: Kust leida soodsalt objektiivi?

Postitus Postitas anton »

mul oleks sigma 105 / 2,8 5000.- pakkuda.
3000 eest päris makro objet ei saa, vöi kui, siis üsna kehvas korras. vöid vaadata tamroni ja sigma 70-300 objektiive, millel on "makrofunktsioon", mis vöimaldab 200-300mm vahemikus veidi lähemale teravustada, aga suurendus ei ole neil ikkagi 1:1 ja ava palju kitsam 2,8 asemel 5,6. neil on maksimumsuurendus 300 mm juuress 1:2, ehk vöid pildistada oma kaameraga ~4,5×3cm ala, samas, 300mm juures ilma stabilisaatoriga ja 5,6 avaga on parajalt keeruline korraliku pilti saada.
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
Vasta