Vana film

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Antonm

Vana film

Postitus Postitas Antonm »

Tere

Ostsin internetist ühe filmi, ehk oskate juhendada kuidas seda kaamerasse panna ja hiljem sealt välja kerida ilma et ma film valgustaks. Kaamerad on mul Fed 5 või Zenit. Lisan allapoole pildid ka

http://www.upload.ee/image/2781774/DSC02026.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.upload.ee/image/2781773/DSC02027.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Film on nagu sellises hõbepaberi ja paberi laadse asja sees .
Külaline

Re: Vana film

Postitus Postitas Külaline »

Tule taevas appi!
Muuseumiväärtust tahad ära solkida? Pildistamiseks osta suva votupoest esimene ettejuhtuv värvinega, samas kohas saab ka ilmutada ja skännida, saad pilti ka. Selle uunikumi peale enam valgus ei hakka.
Kui tolle esimese poefilmi ära ilmutada lased, küsi kassett tagasi ja kleebi pimedas kleepsuga kassetist väljaulatuvale filmiotsa külge oma antiikfilm. Siis keri ta kassetti sisse, ikka veel pimedas. Nii saad seda museaali kasutada, pildistamiseks küll mitte, niisama kasutamise enda pärast.
antonm

Re: Vana film

Postitus Postitas antonm »

On see täitsa kindel, et sealt pilti ei tule?

Aitäh soovituse eest muidu. Uudishimu on lihtsalt nii suur.
Wikenti
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2011 16:29

Re: Vana film

Postitus Postitas Wikenti »

Jah tulevad need vanad ajad meelde. Ilmselt film on ilma kasetita. Esmalt vaata mis kuupäev tal peal on? Siis räägime edasi.
Antonm

Re: Vana film

Postitus Postitas Antonm »

Hmm, seal on kirjas - kõlblik kuni 07 94
antonm

Re: Vana film

Postitus Postitas antonm »

Ma mõtlesin, et ehk annab just vana film huvitava efekti. Kuid kui teadjamad ütlevad, et sinna ei hakka enam üldse valgus peale, siis ma ei hakkagi proovima.
Wikenti
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2011 16:29

Re: Vana film

Postitus Postitas Wikenti »

Antonm kirjutas:Hmm, seal on kirjas - kõlblik kuni 07 94
Sellega ei ole tõesti midagi teha.
Vasta