canon powershot S110

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
ennu

canon powershot S110

Postitus Postitas ennu »

Kas keegi seda kaamerat ka oskab kiita. :) Ta on vist kõige väiksem korralik kompaktkaamera.Mul reisile vaja kaasa võtta,et väga ei koormaks oma suurusega ja teeks ka viisakad pildid?
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas German »

Jep. Vaata ka G15, RX100, RX1, XZ-2. Kõik teevad viisakaid pilte ja on parajalt väiksed, et taskusse mahtuda. Küll aga erineb nende hind, RX1 puhul isegi mitmekordselt.
ex-ex-enn

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas ex-ex-enn »

rx1 nüüd oma objektiiviga väga taskusse küll ei mahu. pisikestest eriti midagi paremat kui canon s või panasonic lx välja ei mõtle.
ennu

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas ennu »

Olen ise ka vaadanud LX 5 ja LX 7 poole.Neil on vist kõige parem optika?Mõõtmetelt ka väikesed.On keegi nendega ka pildistanud,et kiita oskaks?
Külaline

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas Külaline »

LX7 ja RX100 on hetkel tipud, Sony oma suure kaadriga läheb vist isegi ette.
Kasutaja avatar
Lauri Veerde
Postitusi: 206
Liitunud: 22 Apr 2008 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas Lauri Veerde »

Kui mul oleks hetkel vaja võimalikult hea pildikvaliteediga ja võimalikult hea käsitsemismugavusega pisikest kaamerat, siis ma valiksin Panasonic LX-7. Ilma silma pilgutamata.
http://blog.photopoint.ee/karbist-valja ... umix-lx-7/" onclick="window.open(this.href);return false;
I would never die for my beliefs because I might be wrong.
- Bertnard Russell
ennu

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas ennu »

Kuidas nende parimate seas asetub asetub Fujifilm Finepix XF-1 ?On kellelgi sellega ka kogemusi? Näeb nostalgiline ja lihtne välja.Kohe kutsub näppima.
Kasutaja avatar
Lauri Veerde
Postitusi: 206
Liitunud: 22 Apr 2008 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas Lauri Veerde »

Minu arvamuse XF-1 kaamerast leiad siit:
http://blog.photopoint.ee/karbist-valja ... ktkaamera/" onclick="window.open(this.href);return false;
MInule selline objektiivi konstruktsioon aga ei sümpatiseerinud. Ebausaldusväärne ja ebamugav kasutada.
I would never die for my beliefs because I might be wrong.
- Bertnard Russell
ennu

Re: canon powershot S110

Postitus Postitas ennu »

Ja ikkagi võtsin XF-1.Esialgu harjumatu kuid omapärane(pruun) ongi asja võlu.Me sobime hästi kokku ja sellepärst teeb ta mulle ka suurepäraseid pilte.Tänud Laurile arvamuse (eriti viimased read "XF-1 karbist välja")eest.
Vasta