Teie arvamus palun

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
piiasaar
Postitusi: 3
Liitunud: 12 Veebr 2014 21:34

Teie arvamus palun

Postitus Postitas piiasaar »

Ma nüüd päris täpselt ei teagi kes seda foorumit vaatavad kas fotograafid või inimesed kellele lihtsalt meeldib pildistada, aga see selleks. Igatahes mina olen 14 aastane tüdruk kellele meeldib pildistamine ja ma tahan saada ka tulevikus fotograafiks. Nii ja kuna olen küsinud juba fotograafilt või kui (Ann T.) saab nimetada fotograafiks siis talle mu pildid meeldisid ja tema arvab et mul on olemas see mida õpetada ei saa ja nüüd ma küsingi teilt mida arvate teie minu piltidest ja kas teie arvates on minu tulevikul valgust :?:

pilte näed siit:

:arrow: http://www.flickr.com/photos/pxaphotos/

Blogi on mul ka:

:arrow: http://piiasaar.blogspot.com/

Ja palun öelge sest kõigi arvamused on teretulnud :)
valvejoodik
Postitusi: 51
Liitunud: 23 Jaan 2014 21:57

Re: Teie arvamus palun

Postitus Postitas valvejoodik »

Pildid on täitsa okeid nii noore kohta minu meelest. Ainuke asi mis häiris, oli see, et osadel piltidel olid silmad väga imelikult valgeks tehtud... :lol: Kui sind pildistamine huvitab, siis kindlasti jätka seda, ajaga lisandub kogemusi ja äkki kunagi näeme su nime igalpool :)
Külaline
Postitusi: 295
Liitunud: 03 Veebr 2014 20:01

Re: Teie arvamus palun

Postitus Postitas Külaline »

Igas aparaadis on SEE olemas, mida õpetada ega õppida ei saa. Juurde oled õppinud ainult instagrammi filtreid.

Eestikene on see ainuke koht maamunal, kus ühe elaniku kohta on fotograafide kontsentratsioon kõige suurem. Edu sulle selles odavtegijate, säästuklõpsijate ja halturtsikute maal. Et mitte sattuda eelnimetatutega ühte punti, on vaja hoopis muud SEDA, aga seda õpetatakse hoopis teistes koolides.
Läku
Postitusi: 382
Liitunud: 25 Juun 2012 17:25

Re: Teie arvamus palun

Postitus Postitas Läku »

Silmad on liiga kontrastseks aetud nagu chupacabral. Portree pildistamisel on kõige tähtsamate seas pildi pehmus!
Kasutaja avatar
Rimski
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Jaan 2014 17:05

Re: Teie arvamus palun

Postitus Postitas Rimski »

Kui mina pildistamisega alustasin kunagi ammu, siis sain palju infot siit: Loodusfoto pildistamine

Isiklikult olen rohkem loodusfotode huviline.
Arvan ka, et täitsa head pildid sul ja eks ajaga tuleb kogemus :)
äpu
Postitusi: 42
Liitunud: 23 Jaan 2014 14:17

Re: Teie arvamus palun

Postitus Postitas äpu »

Vahvad pildid. Meeldivad. Tubli oled. Tee edasi.
Vasta