Pentax K-1 täiskaader peegelkaamera ülevaated

Siit leiab viiteid laias maailmas ja ka Eestis ilmavalgust näinud testidele. Samuti saavad kasutajad ise oma katsetusi jagada.
Vasta
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Pentax K-1 täiskaader peegelkaamera ülevaated

Postitus Postitas Fotofoorum.ee »

Pentax K-1 on peegelkaamera, mida me oleme oodanud juba väga pikalt. Täiskaader Pentaxi lootusi on lõkkele puhutud, ära maetud, uuesti üles äratatud, lõplikult nurka visatud ning nüüd peale sellist kergelt skisofreenilist eellugu on üks Pentaxi kirjadega täiskaader peegelkaamera isegi poelettidel. Mis veel olulisem - pikk ootamine tasus end täiesti ära, kuna see kaamera tõesti on nii hea kui me lootsime.

Photography Blog andis südamerahuga viis tärni viiest uuele Pentaxi täiskaadrile, omistades "Essential" hinnangu. Pentaxile omane ilmastikukindlus, tipptasemel stabilisaator, väga hea pildikvaliteet ning parim teravus koos Pixel Shift Resolution - lihtsalt parim täiskaader peegelkaamera igapäevaseks kasutuseks.
Loe pikemalt Pentax K-1 ülevaadet Photography Blog portaalis: Pentax K-1 Review

PetaPixel avaldas samuti Pentax K-1 ülevaate. Hinnang lihtne - sobib portree- ja maastikufotograafidele. Spordifotograafid ja videograafid - hoidka eemale.
Põhjalikum ülevaade juba PetaPixel lehel: A Real World Review of the Pentax K-1

PentaxForums lehel on postitatud Pentax K-1 ülevaade, kus sarnaselt teistega antakse kaamerale väga positiivne hinnang. Pikemalt seda ümber kirjutamata - kiika PentaxForums lehele ning loe seda ise: Pentax K-1 Review

The CameraStore TV saatejuht Chris Niccolls ning pikaajaline Pentaxi fänni Nick Devliniga tegid pikema video Pentaxi esimesest täiskaader peegelkaamerast.
Nüüd pane klapid pähe, vaju tugitooli ning vaata mida nemad arvavad sellest kaamerast: Pentax K-1 Hands-On Field Test (with Nick Devlin)

DPReview ei ole veel täispika ülevaatega ühele poole saanud, kuid esmamulje ning palju muu kohta on info juba veebi pandud. Vaata seda lähemalt DPReview portaalis: Special K? Pentax K-1 First Impressions Review

Pentax K-1 peegelkaamera Photopointis
Kõik Pentaxi peegelkaamerad Photopointis
Vasta