Leica V-Lux 1

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
pastakas

Leica V-Lux 1

Postitus Postitas pastakas »

tere,

ikka see vana jutt: mõtlesin soetada kaamerat ja otsi kvaliteedi ja hinna tasakaalu.
olen pühapäeva pildistaja, mugav ja palju aparaadi ettevalmistamisega mässata ei soovi...
siis leidsin Leica V-Lux 1. tundus päris huvitav pakkumine olema. kas keegi oskaks seda kommenteerida? on see asjalik, kõlbulik??
Kasutaja avatar
lemmetu
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Apr 2009 12:50
Asukoht: Kusagil avarustes
Kontakt:

Re: Leica V-Lux 1

Postitus Postitas lemmetu »

Tegemist on panasonic fz50 nii öelda koopiaga (klooniga), või vastupidi.
Leivad on panal ja leical sisuliselt ühes kapis, hoolimata sellest esinevad oma nimeda all.
Pana toimetab sisu kallal ja leica optikaga, milles Leica on väga hea.

Kui nüüd aparaadist rääkida siis ise oman fz50, olen igati rahul, muidgi on üks probleem olemas, see käib küll peamiselt kõigi panade kohta, nimelt hämaras pildistamine, nende iso sensorid või mis asjad nad iganes on, ei ole just kõige paremad. Sellest hoolimata olen panaga igati rahule jäänud.
Nii palju veel et, see on mul juba teine pana, esimene oli LZ 1.
Pilte mida teinud olen näed mu veebist, nii fz50 kui lz1.

Võrdluseks preview´d

Leica V-LUX 1 digital camera specifications

Panasonic Lumix DMC-FZ50 digital camera specifications

leia erinevused :)
Pastakas

Re: Leica V-Lux 1

Postitus Postitas Pastakas »

juba uus küsimus ka valmis...
kas kellelgi on NIKONi asjakohast adapterit soovin oma zeniidist järgi jäänud teleobjektiivi 3M-5A, 8/500 rakendada?
teadupoolest need olid ju vindiga ja üldse, kas oskab keegi asjalikku soovitust või infot jagada, on selline adopteerimine üldse võimalik?... ja kui ei, siis kas keegi soovib seda minult enesele soetada?
Külaline

Re: Leica V-Lux 1

Postitus Postitas Külaline »

Pastakas kirjutas:juba uus küsimus ka valmis...
kas kellelgi on NIKONi asjakohast adapterit soovin oma zeniidist järgi jäänud teleobjektiivi 3M-5A, 8/500 rakendada?
teadupoolest need olid ju vindiga ja üldse, kas oskab keegi asjalikku soovitust või infot jagada, on selline adopteerimine üldse võimalik?... ja kui ei, siis kas keegi soovib seda minult enesele soetada?
täpsustuseks: aparaat on NIKON D60
Kasutaja avatar
vilts
Postitusi: 61
Liitunud: 14 Apr 2008 18:11

Re: Leica V-Lux 1

Postitus Postitas vilts »

Vasta