lensbaby?

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Külaline

lensbaby?

Postitus Postitas Külaline »

http://fotoluks.ee/?op=body&id=327&cid=3973&cgid=0&b=0" onclick="window.open(this.href);return false; mis see selline on?
ex-ex-enn

Re: lensbaby?

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ma ise ka imestan, mida müüakse "objektiivid" jaotuse all. banaane ehk?

spetsiifiline objektiiv spetsiifilise foto tegemiseks. mänguasi põhimõtteliselt. pane nimi guugli otsingusse ja leiad piisavalt näidiseid.
simpsonv
Postitusi: 59
Liitunud: 06 Juul 2009 16:17

Re: lensbaby?

Postitus Postitas simpsonv »

Ei tasu päris maha laitta kui ei tea täpselt mis sellega teha annab. Professionaalse pulmafotograafi käes teeb selline asi imesid, tulemused jäävad väga kaunid ja ilusad-ja see vaid üks näide kus valdkonnas seda kasutada saab. Kuid selle objektiivi kasutamisega igamees hakkama ei saa. Olen näinud canon 1d mark3 + antud objektiivi kooslust tegutsemas ja tulemusi ;) Kuid selle koha pealt on sul õigus, mängimist temaga on, et pilti välja saada.
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: lensbaby?

Postitus Postitas anton »

http://www.digitest.ee/lensbaby-origina ... ide-jaoks/" onclick="window.open(this.href);return false;
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
tets88
Postitusi: 28
Liitunud: 04 Okt 2009 02:19

Re: lensbaby?

Postitus Postitas tets88 »

See on selline objektiiv et kui sul raha üle on.. kunagi kaalusin ka selle ostmist aga jätab sellise odava plastmasjublaka maitse külge. Mitte et mu sihiks oleks "kallis ja metalne" välja näha. Sellega saab huvitavaid pilte teha aga nohh..Kui tahad endale osta siis lase käia :D..keegi sind ju maha ei löö :D...
simpsonv
Postitusi: 59
Liitunud: 06 Juul 2009 16:17

Re: lensbaby?

Postitus Postitas simpsonv »

ostu soovitus oli mulle? :D Ei minust jääb see asi kaugele, ma nii erilisi pilte ei taha ;) , lihtsalt olen näind lõpptulemusi oskaja mehe käest, see objektiiv nõuab harjutamist, muidu aint udukogu saadki sealt.
Kasutaja avatar
missv
Postitusi: 24
Liitunud: 31 Juul 2009 11:49

Re: lensbaby?

Postitus Postitas missv »

odav versioon objektiivist PC-E NIKKOR
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: lensbaby?

Postitus Postitas anton »

ee.. vaidleks vastu. PC-E idee on perspektiivikorrigeerimine. lensbaby perspektiiviga niiväga ei mängi, vaid muudab servad uduseks
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
ex-ex-enn

Re: lensbaby?

Postitus Postitas ex-ex-enn »

missv kommentaarid suudavad mind jätkuvalt rabada.

läätsebeebi ja pc objektiiv on täiesti erinevad asjad täiesti erinevatel otstarvetega.
Vasta