Ise tehtud ehete pildistamine

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
ex-ex-enn

Re: Ise tehtud ehete pildistamine

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ja nüüd kähku ennast algtaseme koolitusele kirja panaema - http://koolitus.peetersirge.ee/koolitused" onclick="window.open(this.href);return false;

kui sul on arusaamatud mõisted nagu fookuskaugus või ava, siis tekib küsimus mis alusel sa teises teemas kellelegi kaameraostuks nõu andsid või siin teemas õpetustest ehete pildistamiseks aru said. et seda viimast teha, tuleb sul neid kahte lisaks säriajale tunda ja loovalt kasutada, kui just eesmärgiks pole udused hallid plärakad.
Maazikaz
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Mär 2012 11:23

Re: Ise tehtud ehete pildistamine

Postitus Postitas Maazikaz »

okitoki...tegelt koolitusele juba kirja pandud aga see alles 16 aprill.... sinna veel palju aega

Selle nõu andmiseks ei olnud ju vaja eriti teadmisi minu arust :)
ex-ex-enn

Re: Ise tehtud ehete pildistamine

Postitus Postitas ex-ex-enn »

"Selle nõu andmiseks ei olnud ju vaja eriti teadmisi minu arust"

paraku arvavad mitmed nii ja leidub neid kes usuvad. tulemuseks on infomüra ja foorumi usaldatavuse langus.
ex-ex-enn

Re: Ise tehtud ehete pildistamine

Postitus Postitas ex-ex-enn »

aga nagu ma enne juba vihjamisi mainisin, oli küsitu näol fookuskauguse ja objektiivi maksimaakse suhtelise avaga.

fotograafias on üldse ainult mõned asjad, millest tulemus sõltub. neist fookuskaugust kasutatakse perspektiivi, ava teravussügavuse ja säriaega liikumise kontrollimiseks. kõik muu on kellad-viled. fokuseerimisega seatakse teravus soovitud punkti ja ava/säriaja kombinatsiooni abil saavutatakse soovitud heledus.
Vasta