Sony a6300 hübriidkaamera ülevaated

Siit leiab viiteid laias maailmas ja ka Eestis ilmavalgust näinud testidele. Samuti saavad kasutajad ise oma katsetusi jagada.
Vasta
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Sony a6300 hübriidkaamera ülevaated

Postitus Postitas Fotofoorum.ee »

Sony a6300 on selle aasta alguse üks oodatuimad video- ja fotograafidele suunatud hübriidkaamera, mistõttu suuri ülevaateid on oodata rohkem kui seeni peale vihma.

Otsa teeb seekord lahti Camera Labs - positiivse mulje jättis Sony sensor, autofookus, väga kiire reageerimisega pildiotsija ning palju muud. Negatiivsena 1/4000 mehhaanilise katiku lühim säriaeg, natuke kehv ergoomika jms - tulemuseks "Recommended" hinnang.
Loe lähemalt Camera Labs portaalis: Sony A6300 review

Sony a6300 hübriidkaamerad Photopointis
Sony hübriidkaamerad Photopointis
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Re: Sony a6300 hübriidkaamera ülevaated

Postitus Postitas Fotofoorum.ee »

Vahepeal on palju vett merre voolanud ning ka Sony α6300 hübriidkaamera ülevaateid avalikustatud. Võtame vahepealsel perioodil ilmavalgust näinud ülevaated siin kokku:

DPReview andis väga kõrge hinnangu ning lausa kuldse auhinnaraha Sony praegusele poolkaader hübriidkaamerate tipule. Nende sõnul on α6300 sobiv nii fotograafidele kui videograafidele. Parima tulemuse saavutamiseks võtab õppimine küll aega, kuna kaamera võimalused on tohutud, kuid tipptasemel fotod ning 4K videod on ikkagi oma klassi parim.
Vaata lähemalt juba DPReview portaalis: Upwardly mobile: Sony a6300 Review

ePHOTOzine jagas α6300 hübriidkaamerale viis punkti viiest ning võttis ülevaate DPReview'ga sarnaselt kokku: suured võimalused, äärmiselt kiire reageerimine ning tipptasemel videokvaliteet teevad sest kaamerast väga hea kaaslase.
Loe pikemalt ePHOTOzine lehel: Sony Alpha A6300 Full Review

Digital Trends vaatas ka Sony α6300 hübriidkaamerat lähemalt. Võttes nende ülevaate lihtsalt kokku - a6300 on näide sellest, miks Sony jätkuvalt domineerib hübriidkaamerate turul. Teisisõnu - see on üks parimaid kõik-ühes hübriidkaameraid, mis praegu saadaval.
Loe pikemat ülevaadet Digital Trends lehel: SONY A6300 REVIEW

Ka Ken Rockwell kirjutas enda ülevaate Sony α6300 hübriidkaamerast. Vaata näidispilte ning loe tema arvamust juba tema veebilehelt: Sony a6300 Review

Imaging Resource portaalis on samuti avaldatud Sony a6300 ülevaade. Sarnaselt eelnevatele on tulemuseks sama arusaam - kompaktse premium-klassi hübriidkaamera sisse on mahutatud rohkem funktsionaalsust, kui esmapilgul ära mahuks.
Loe täit ülevaadet Imaging Resource portaalis: Sony A6300 Review: A tough act to follow, but Sony packs in the power

Photography Blog põhjalik ülevaade võtab ka juba eelnevalt selgeks saanud toonil ülevaate kokku: a6300 on kiire, võimekas hübriidkaamera mis pakub tipptasemel video- ja fotokvaliteeti, väga head autofookust ja palju muud - kõike kompaktses ilmastikukindlas korpuses. Tulemuseks 5 punkti viiest ehk "Essential" hinnang.
Loe Photography Blog ülevaadet siin: Sony A6300 Review

Sony a6300 hübriidkaamerad Photopointis
Sony hübriidkaamerad Photopointis
Vasta