Nikon D500 peegelkaamera ülevaated

Siit leiab viiteid laias maailmas ja ka Eestis ilmavalgust näinud testidele. Samuti saavad kasutajad ise oma katsetusi jagada.
Vasta
Kasutaja avatar
Fotofoorum.ee
Postitusi: 1016
Liitunud: 15 Apr 2008 11:36

Nikon D500 peegelkaamera ülevaated

Postitus Postitas Fotofoorum.ee »

Hea on näha, et Nikon on lõpuks D300s kaamerale järeltulija turule toonud. Mis veel parem - D500 ületas kõik ootused ning on vaieldamatult üks parimaid poolkaader peegelkaameraid.

DPReview hindas Nikon D500 peegelkaamera kuldse auhinna vääriliseks. Positiivsena mainiti ära, et tegu on üks parimaid spordikeskseid peegelkaameraid, mis hiilgab nii ergonoomikas kui kiiruses. Negatiivsena - ei sobi maastikufotograafidele ega videosalvestuseks.
Loe DPReview täispikka ülevaadet siin: Back to the action: Nikon D500 Review

Photography Blog andis Nikon D500 peegelkaamerale samuti kõrgeima hinnangu - 5 punkti viiest ehk "Highly Recommended". Hea ergonoomika, suur kiirus, vastupidavus ja palju muud - kõik see jättis väga positiivse mulje. Mis veel neil silma jäi - seda loe juba lähemalt Photography Blog portaalis: Nikon D500 Review

Nikon Rumors lehel on postitatud D500 kaamerast ülevaade just loodusfotograafi seisukohalt. Jah, see sobib ka lindude ja loomade jahtimiseks.
Vaata lähemalt Nikon Rumors portaalis: Nikon D500 review, a wildlife photographer’s perspective

Camera Labs andis Nikon D500 kaamerale ainult "Recommended" tiitli ning põhjus selleks lihtne - kaamera ongi disainitud ainult spordi ja eluslooduse pildistamiseks - muudes valdkondades jääb seda väheseks.
Loe täispikka ülevaadet Camera Labs portaalis: Nikon D500 review

Nikon D500 peegelkaamera Photopointis
Kõik Nikoni peegelkaamerad Photopoints
Vasta