objektiivid d300-le (ja d700 võrdlus)

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
ak

objektiivid d300-le (ja d700 võrdlus)

Postitus Postitas ak »

Tere, teadjad.

Millist Nikoni oma protreeobjektiivi ja suur valgusjõuga fiksobjekt te soovitata d300le (lisaks 18-200 kitikale)? Ja kui ma ei plaani just seinasuurusedi pilta teha, proff ka, nagu postitusest aru saada :-), ei ole, siis kas mul oleks mõtet d700 poole kiigata? Ken Rockwelli jutu järgi vist väga ei ole?

Parimat!

ak
Mati

Re: objektiivid d300-le (ja d700 võrdlus)

Postitus Postitas Mati »

Kas kit objega tehtud portree ei ole su meele järgi. On kavas just 18-200 osta, mis sel viga.
Külaline

Re: objektiivid d300-le (ja d700 võrdlus)

Postitus Postitas Külaline »

no endal on 17-55 f2.8, 24-70 f2.8, 70-200 f2.8, 50 f1.8 ja 85 f1.8, kuid portreedeks kasutan just kahte viimast. f1.4 ava nikonil nö kumab ja annab sellise dreami looki kui valgust on vähe nt. kontserdid, muul juhul nt. loodus, stuudio ja muidu valgusküllane ala jaoks on super. f1.8 jälle alati hea ja hind ka märgatavamalt odavam. vahest olen kasutanud portreede tegemisel ka 70-200 f2.8, mis on super, kui ruumi on, et suumida :D ja täiskaadrile pole algajal vist suurt mõttet minna eriti kui kodus on olemas poolkaadri mitte täiskaadri optika, topelt kulutus, lisaks nikon d300 on juba ise super kaamera, d700 annab jurde eeliseid stuudios töötamaks, muud midagi
Vasta