peegelkaamera

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
kai

peegelkaamera

Postitus Postitas kai »

Tere,mida peaks kindlasti arvestama esimese peegelkaamera ostmisel? Olen algaja ja ei tea neist midagi.

ette tänades
Asi

Re: peegelkaamera

Postitus Postitas Asi »

Peaksid teadma seda, et kui oled algaja, siis ära osta üldse peegelkaamerat. Alusta millegi kergema ja odavamaga. Kui tahad lihtsalt lahe olla, siis selleks on peegelkaamerat meenutavad digikad.
Külaline

Re: peegelkaamera

Postitus Postitas Külaline »

Ei taha lihtsalt lahe olla,sooviks ikka areneda edasi kompaktkaamerast :)
Asi

Re: peegelkaamera

Postitus Postitas Asi »

Sel juhul peaksid arvestama üsna korraliku väljaminekuga. Lisaks kerele ja objektiivile võib üsna pea tulla tahtmine muretseda filtreid, lisavälk, statiiv jne, rääkimata lisaobjektiividest.

Odavama kaamera valikul võiksid vaadata üldiselt Nikoni ja Canoni poole. Kindlasti on abi ka erinevate fotograafia-teemaliste foorumite lugemisest.
Külaline

Re: peegelkaamera

Postitus Postitas Külaline »

kannatust varuda kui siia foorumisse tulid..siin on nii palju teemasid kaamera ostmise kohta et üle viskab juba..sorri aga veidi kannatust ja liigu ringi..pole vaja kohe uut teemat teha:)
17-50-300

Re: peegelkaamera

Postitus Postitas 17-50-300 »

Olen aastaid hobikorras pildistannud ja mitmete erinevate kaameratega. Minu arvamus on, et algaja puhul ei olegi kere mitu aastat kuigi oluline, kõik on head. Õige pea tekib vajadus erineva fookuskaugusega objektiividele ja muudele lisadele ja nende valiku otsustamine on tunduvalt keerulisem.
Vasta