Algajale.

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Liisa

Algajale.

Postitus Postitas Liisa »

Olen suur fotohuviline. Tahaks muretseda endale korralikku peegelkaamerat. Olen kuulnud et mida kallim seda parem on see algajatele. :D Kindlasti peab see ka paika. Hetkel on mul mingi vanemat sorti tavaline Canon fotokas. Näppinud olen ka Pentaxit. Kuid kuulnud olen, et parim on siiski Nikon. Kas oskaksite soovitada midagi head? Milline objektiiv oleks kodustest tingimustes parim ja milline aparaat? Hind võiks kuskilt alla 30000 kindlasti jääda.
Nikonimees

Re: Algajale.

Postitus Postitas Nikonimees »

mina soovitan alustada Nikoni D90 kerega. Ja osta kvaliteetne objektiiv sinna ette.
Kasutaja avatar
anton
Postitusi: 498
Liitunud: 24 Nov 2008 18:28
Kontakt:

Re: Algajale.

Postitus Postitas anton »

kui koduste all mötled tubaseid tingimusi, tähendab see hämarust, soovitaks nikoni valikust kah d90 ja näiteks tamroni 17-50 f2,8. see objetkiiv on soodne, aga pildikvaliteet on korralik ja suur ava.
popp on see, milleks sa muutud, kui sa ei tea, kes sa oled
Diana
Postitusi: 22
Liitunud: 06 Nov 2009 14:15

Re: Algajale.

Postitus Postitas Diana »

Minul kui algajal on Nikon D5000 , olen väga rahul , aasta on olnud :)
19 reziimi teevad omatöö , palju võimalusi ;)
Külaline

Re: Algajale.

Postitus Postitas Külaline »

Diana kirjutas:Minul kui algajal on Nikon D5000 , olen väga rahul , aasta on olnud :)
19 reziimi teevad omatöö , palju võimalusi ;)

d90 on ka need reziimid + keresisene fookusmootor.
Külaline

Re: Algajale.

Postitus Postitas Külaline »

Täitsa huvitav kohe ,et kõik soovitavad D90 mudelit! Käisin koolitusel ja isegi seal õeldi ,et see pole kuidagi näiteks parem D80-st. Ja isegi kusagil rewiev-s lugesin ,et D90 probleeme ja seal oli võrdluses D80-ga ja leiti ,et parem variant on D80 +hea obje juurde. Saa siis aru :)
Nikonimees

Re: Algajale.

Postitus Postitas Nikonimees »

objektiiv joonistab pildi, seepärast on olulisem kui kere.
Külaline

Re: Algajale.

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Täitsa huvitav kohe ,et kõik soovitavad D90 mudelit! Käisin koolitusel ja isegi seal õeldi ,et see pole kuidagi näiteks parem D80-st. Ja isegi kusagil rewiev-s lugesin ,et D90 probleeme ja seal oli võrdluses D80-ga ja leiti ,et parem variant on D80 +hea obje juurde. Saa siis aru :)
Mina vahetasin d80 d90 vastu. Vahe on suur! Ühel CCD sensor teisel CMOS. ehk d90 müra vähem ja sööb akut vähem, mitte et d80 palju sööks
Vasta