välk D80-le

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
nikkor

Re: välk D80-le

Postitus Postitas nikkor »

sb-900 töötab ainult multicam 3500-ga 100%, 1000 puhul ei tööta kõik funktsioonid kuigi suurt vahet ei ole.
Külaline

Re: välk D80-le

Postitus Postitas Külaline »

nikkor kirjutas:sb-900 töötab ainult multicam 3500-ga 100%, 1000 puhul ei tööta kõik funktsioonid kuigi suurt vahet ei ole.
Seleta lollile mis see multicam 3500 on?
Pildistan välguga inimesi siseruumides ja ka akt,portreed huvitavad.
Külaline

Re: välk D80-le

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:
nikkor kirjutas:sb-900 töötab ainult multicam 3500-ga 100%, 1000 puhul ei tööta kõik funktsioonid kuigi suurt vahet ei ole.
Seleta lollile mis see multicam 3500 on?
Pildistan välguga inimesi siseruumides ja ka akt,portreed huvitavad.
autofookus süsteem. Kõik tähtsamad funktioonid jäävad aga minu meelest abivalgus ei tööta ja midagi oli veel.
külaline

Re: välk D80-le

Postitus Postitas külaline »

Kas sb-600 välgutab ka auto reziimis või vaja kõike manuaalselt sättida?
Külaline

Re: välk D80-le

Postitus Postitas Külaline »

külaline kirjutas:Kas sb-600 välgutab ka auto reziimis või vaja kõike manuaalselt sättida?
töötab
ristokru

Re: välk D80-le

Postitus Postitas ristokru »

Ma nüüd vähe uurinud ja puurinud ja pakutakse kahte välku.Sb-600 ja 800 ja hinna vaheks 1000.- -ni! Aga mis arvate kas tasub ka ära see 1000,et võtta SB-800? Kas ta välgu võimsus on siis parem väga palju? Lugesin et pidi olema poeaaegu sama mis 600 aga suurem,et ainuke pluss 600 ees on see commander mode.
ex-ex-enn

Re: välk D80-le

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ma ei tea miks ma naiivselt arvasin, et sul on selle aja peale välk ostetud ja teed rõõmsalt pilti. väga rumal minust.

aga vastuseks küsimusele - jäta ostmata, mõlemad. kui sul oleks välku vaja, oleks see sul juba olemas.
Juhan

Re: välk D80-le

Postitus Postitas Juhan »

endal on SB-600 ja väga rahul. Olen proovinud ka laenatud SB-800, aga valgustamisel mingit suurt vahet ei näe. Jah, comandermode tal on, aga pole eales vaja läinud. Pealegi SB-800 tootmisest maas juba. Ei näe põhjust osta, aga otsusta ise.
ristokru

Re: välk D80-le

Postitus Postitas ristokru »

Juhan kirjutas:endal on SB-600 ja väga rahul. Olen proovinud ka laenatud SB-800, aga valgustamisel mingit suurt vahet ei näe. Jah, comandermode tal on, aga pole eales vaja läinud. Pealegi SB-800 tootmisest maas juba. Ei näe põhjust osta, aga otsusta ise.
Ok,tänud asjaliku vastuse eest,võtan ikka siis 600 hetkel ja kui vaja kunagi commander mode siis juba võtan lisaks 900;)
noname

Re: välk D80-le

Postitus Postitas noname »

ristokru kirjutas:
ex-ex-enn kirjutas:sb900 on veidi täiustatud sb800. kui sa sb900 ja sb800 hindades kahekordset vahet näed, siis vaatad sa ilmselt kasutatu või lõpumüügi hinda. uuena maksis sb800 minu mälu järgi 8000.-
sb-800 on pakkuda kusagil 2500-3500 ja sb 900 mis leidsin on nii alustades 5000.- Seega tuleb kahekordne vahe peaaegu;)
Huvitav kust sa selliseid hindu leidsid, kindlasti mingil oksjonil mis ei saada kauba Eestisse; äkkai nimetad mõnda kohta, endal huvitat, äkki otsin valesti...
Vasta