Tellimine USA'st

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Kasutaja avatar
Mdm Karmeen
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Apr 2010 11:21

Tellimine USA'st

Postitus Postitas Mdm Karmeen »

Kas asjatundmatul inimesel on mõtekas tellida oma tehnikat USA'st ??? Arvestades seda, et sealt ei saa kaasa garantiid. Kuna kaamera valikul sain siit palju abi ja muudki tarkust juurde, siis palun tarka nõu, et ma ei saaks mingi lollusega hakkama :)
Kasutaja avatar
joffe
Postitusi: 70
Liitunud: 25 Apr 2010 08:08

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas joffe »

Mis imeasja siis kavas tellida on, mida siin saada pole, kui see muidugi saladus ei ole? Või on hinnavahe kardinaalne?
NIKON CoolPix P900
Kasutaja avatar
Mdm Karmeen
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Apr 2010 11:21

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas Mdm Karmeen »

http://www.shopping.com/xPO-Nikon-D90-w ... 105mm-lens" onclick="window.open(this.href);return false; ikka hinnavahe.
Mõtlesin, et mul hea sõber elab seal, et kui ta sealt ostaks ja posti paneks, siis äkki võidaks miskit. Njah aga samas kui pakk lahti tehakse ja tolli küsitakse? ...ja saatmiskulu ka muidugi?
kass

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas kass »

see tõenäosus, et pakka avatakse ja tolli küsitakse on oluliselt suurem kui see, et pakk jääb avamata. nii et tolli ja KM pead igaks petteks arvestama. Kui sõber ise eesti suunas liigub, kaamera kaela riputab ja ida-saksa turisti näo pähe manab siis on teine teema. Endale tuli just pakk paar kuud tagasi, õnnitluskaardi ja originaalpakita, mitu nädalat koiniti, enne kui paki kätte sain- kusjuures tegu OLI kingitusega!
Kasutaja avatar
Mdm Karmeen
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Apr 2010 11:21

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas Mdm Karmeen »

kass kirjutas:see tõenäosus, et pakka avatakse ja tolli küsitakse on oluliselt suurem kui see, et pakk jääb avamata. nii et tolli ja KM pead igaks petteks arvestama. Kui sõber ise eesti suunas liigub, kaamera kaela riputab ja ida-saksa turisti näo pähe manab siis on teine teema. Endale tuli just pakk paar kuud tagasi, õnnitluskaardi ja originaalpakita, mitu nädalat koiniti, enne kui paki kätte sain- kusjuures tegu OLI kingitusega!
no on ikka jama :evil:
Kasutaja avatar
sndipo
Postitusi: 16
Liitunud: 05 Veebr 2010 17:15
Asukoht: 3288km kodust, Olustverest

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas sndipo »

Kas Ameerikast pakki siis registreerituna ei saa saata?! Kui registreeritud,siis paneb väärtuseks 500dollarit ja asi vask,keegi ei julge pakki lahti teha :D
Kasutaja avatar
Mdm Karmeen
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Apr 2010 11:21

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas Mdm Karmeen »

Kas registreeritud paki saatmine on tavapostist palju kallim ?
Kasutaja avatar
sndipo
Postitusi: 16
Liitunud: 05 Veebr 2010 17:15
Asukoht: 3288km kodust, Olustverest

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas sndipo »

Minu teada mitte. Ma eeldan,et kroonides oleks see nii 100EEK lisaks. Olenevalt vist paki suurusest.
Kasutaja avatar
Mdm Karmeen
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Apr 2010 11:21

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas Mdm Karmeen »

Tänud teile, see lugu siin on lukus, sest ostan ikka eestist :)
Kasutaja avatar
monty11
Postitusi: 326
Liitunud: 16 Apr 2008 11:14
Asukoht: Nõmme
Kontakt:

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas monty11 »

Ega see USAst tellimine nii palju odavam ei tulegi, eriti sellise hinnaklassi puhul.
Saatekulud, kindlustus, tollimaks, käibemaks ja garantii puudumine kahandavad hinnavahe suht väikseks.

Soovitus panna paki väärtuseks $500 võib lõppeda sellega, et saadki katkise kaamera eest pärast $500 ja teine $500 läheb ihnuse tõttu korstnasse, eeldusel siis, et saadetis üldse kindlustatud oli.
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Kasutaja avatar
Mdm Karmeen
Postitusi: 26
Liitunud: 30 Apr 2010 11:21

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas Mdm Karmeen »

Ei mingit USAt, leidsin digizone .ee sellise pakkumise ja tellisin kaamera ära http://www.digizone.ee/index.php?op=3&toode=641&kat=367" onclick="window.open(this.href);return false; Loodan, et kaup korralik ja kohale toimetamine lubatud ajal.
Tänud Teile !
Kasutaja avatar
sndipo
Postitusi: 16
Liitunud: 05 Veebr 2010 17:15
Asukoht: 3288km kodust, Olustverest

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas sndipo »

monty11 kirjutas:Soovitus panna paki väärtuseks $500 võib lõppeda sellega, et saadki katkise kaamera eest pärast $500 ja teine $500 läheb ihnuse tõttu korstnasse, eeldusel siis, et saadetis üldse kindlustatud oli.
..ma ùtlesin suvalise numbri.......jutu mòte oli,et vààrtusta paki sisu ÙLE.
throt

Re: Tellimine USA'st

Postitus Postitas throt »

Mina ütleks et maksid ikkaski veidi peale, isegi Euroopa netipoest oleks mingi 20% odavamalt saanud ;)
Vasta