Keegi oskaks öelda?

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
ddddde

Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas ddddde »

Kas keegi oskab öelda millal tuleb see kit pp-s müüki http://www.photopoint.ee/et/toode/15523 ... n-70-300mm" onclick="window.open(this.href);return false; või on kuskil mujal taolist kiti müügil.
ex-ex-enn

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas ex-ex-enn »

küsi photopoindi klienditoest. kuna nad ise tamronit maale peaks tooma, siis ilmselt nad ise ka selliseid kite komplekteerivad.
või komplekteeri ise, kere + 18-55 maksab 10500.- ja tamron 70-300 3000.- nii et ise kmplekteerides kaotad ainult 500.- ning hetkel peaks mõlemad eraldi saadaval olema.
viisnull
Postitusi: 29
Liitunud: 29 Mai 2010 20:38

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas viisnull »

Sama raha eest saaksid fotoluksist 2 Nikkoriga kiti ja garantiid ka 3a. Nikon D5000 + Nikkor 18-55mm DX VR + 55-200mm DX VR
ddddde

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas ddddde »

Oleks vaja 300st obje just ja pp-se tuleb see kit 2 - 4 nädalaga, niiet äkki kellegil on mujalt midagi pakkuda ?
viisnull
Postitusi: 29
Liitunud: 29 Mai 2010 20:38

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas viisnull »

200-se ja 300-se vahe ainult 1.5x ju :) besides 200mm aps-c ees ongi 300mm mida sul vaja ongi .
ex-ex-enn

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas ex-ex-enn »

mul on see säästu-tamron. 70mm on enam-vähem, mulle vajalikus 100-180mm vahemikus on väga hea aga 300mm otsas enam mitte niiväga. kui põhiline kasutus on pikas otsas, siis kaalu ka teisi alternatiive.
ex-ex-enn

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas ex-ex-enn »

selles mõttes alternatiive, et kõik 70-300/4-5,6 säästuteled kipuvad samade asjade all kannatama sõltumata tootjast, uuri mingit fiksi või kallimat zoomi.
viisnull
Postitusi: 29
Liitunud: 29 Mai 2010 20:38

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas viisnull »

ei tea Enn, sigma 70-300 Apo on isegi enamvähem odava zoomi kohta.
ex-ex-enn

Re: Keegi oskaks öelda?

Postitus Postitas ex-ex-enn »

tamron on ka enam-vähem, keskmistel fookuskaugustel isegi väga hea. ilma apo-ta sigma on muidugi eriti niru, kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.
Vasta