Canon EOS 450 D

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Külaline

Canon EOS 450 D

Postitus Postitas Külaline »

Sooviksin abi.
Leidsin sellise komplekti http://www.photopoint.ee/et/toode/17765 ... 300-iii-mm" onclick="window.open(this.href);return false;
kas see oleks algajale sobilik? Piltide tegemise soov oleks suht lai: loodus, pere üritused jne.
Mida teie soovitaksite?

Ette tänades:)
ex-ex-enn

Re: Canon EOS 450 D

Postitus Postitas ex-ex-enn »

"Piltide tegemise soov oleks suht lai: loodus, pere üritused jne."

vabalt. miks ei peaks sobima?
Külaline

Re: Canon EOS 450 D

Postitus Postitas Külaline »

ei oska öelda miks ei peaks sobima. Suht võhik sellel alal veel. Olen uurinud ja lugenud igalt poolt. aga igal pool erinev jutt.
ex-ex-enn

Re: Canon EOS 450 D

Postitus Postitas ex-ex-enn »

kõik kaamerad, mida normaalsed kaameratootjad (canon, nikon, pentax, olympus) toodavad, kõlbavad kasutada.
vahe võib tekkida spetsiifiliste kasutuste korral, aga siis lähevad süsteemi hinnad sadadesse tuhandetesse, nii et ühte hobipildistajat see ei tohiks häirida. see, et paljudes foorumites paljud kasutajad om brändi/mudelivalikut kiidavad ja kõiki teisi maha teevad, näitab inimeste ebakindlust oma valiku õigsuse osas ja/või muidu pimedusega löödust.
Külaline

Re: Canon EOS 450 D

Postitus Postitas Külaline »

Selge pilt. Aitäh:)
ex-ex-enn

Re: Canon EOS 450 D

Postitus Postitas ex-ex-enn »

võibolla ei ole 450d vana mudelina kõige parem valik, aga see ei tee seda ka kõige viletsamaks valikuks.
kindlasti on sul omad põhjused, miks sa just selle brändi selle kaamera valisid, aga minu eelistus oleks minu valikute juures veidi teine.

aga jätkuvalt - tegemist pole ültse mitte paha valikuga. osta kaamera ja tee rahus pilti, küll sa ise näed, kuhusuunas sa edasi areneda soovid.
Külaline

Re: Canon EOS 450 D

Postitus Postitas Külaline »

Mis oleks siis sinu valik?
ex-ex-enn

Re: Canon EOS 450 D

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ma olen pentaxikasutaja. aga sellel pole mingit tähtsust.
Vasta