objektiivist

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Mad-L

objektiivist

Postitus Postitas Mad-L »

Et on plaanis osta Canon-ile juurde veel üks objektiiv, kuna väiksem on 18-55 ja canon-ile ei pakuta 55/60-300 objektiivi siis kas 70/75-300 vahe ei jää liiga suureks? Ma mõtlen 55 kuni 70/75 või pole väga hullu?
Kasutaja avatar
vilts
Postitusi: 61
Liitunud: 14 Apr 2008 18:11

Re: objektiivist

Postitus Postitas vilts »

Taaskord ehk paslik Tamroni 28-300 siia postitada. Kui suure toru ostad, ja mugavust taga ajad, võid seda teed minna küll. Teravustamine täiesti okei, pildikvaliteet kogu vahemiku ulatuses samuti. Stabilisaator on rohkem kui okei .)
Ja kui tingimata 70-300't tahad, siis pigem selline variant, kus ka stabilisaator ning kiiremat sorti teravustamine: http://www.photopoint.ee/toode/4340/can ... s-usm.html" onclick="window.open(this.href);return false;
vahur.krouverk
Postitusi: 73
Liitunud: 22 Apr 2008 21:31

Re: objektiivist

Postitus Postitas vahur.krouverk »

Ma olen kindel, et sa seda 50-70/75 vahet ei märka: sellise fookuskauguse korral on enamasti võimalus ka "jalgadega zoomida".
Ise käisin pikal reisil ning kaasas oli 12-24 (mida enamus ajast kasutasin), 30 mm fiks (siseruumides/õhtul väljas pildistamiseks) ning 70-300 ja mul ei tekkinud üldsegi sellist tunnet, et oleks vaja veel mingeid objektiive/fookuskaugusi lisaks.
andrjusa

Re: objektiivist

Postitus Postitas andrjusa »

vilts kirjutas:Taaskord ehk paslik Tamroni 28-300 siia postitada. Kui suure toru ostad, ja mugavust taga ajad, võid seda teed minna küll. Teravustamine täiesti okei, pildikvaliteet kogu vahemiku ulatuses samuti. Stabilisaator on rohkem kui okei .)
Ja kui tingimata 70-300't tahad, siis pigem selline variant, kus ka stabilisaator ning kiiremat sorti teravustamine: http://www.photopoint.ee/toode/4340/can ... s-usm.html" onclick="window.open(this.href);return false;
kellel selline tamron on, võiks siin natuke seletada- kui terav, kui kiire. Ise ostsin Canon 55-250 IS-i, moonutusi peaaegu ei ole aga teravuse üle natuke viriseks.


Viimati tõstatas Anonymous on 14 Nov 2008 12:21.
Vasta