Samsungi digifotokad

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Innu

Samsungi digifotokad

Postitus Postitas Innu »

Mul endal on Samsungi SL605 Suht odav oli, ja 12,2 MP aga ma olen täiega hämmingus kui head värvid tulevad. .. Siin kellelgi on kogemusi? Mulle tundub, et Megapixlid alati ei näita.
throt

Re: Samsungi digifotokad

Postitus Postitas throt »

hehh ma oleks võinud seda sulle juba ammu öelda... iseasi kas sa seda oleks siis uskunud. ise kasutan aktiivselt 5Mpix kaamerat ja olen kah rahul
Retsiprookne
Postitusi: 77
Liitunud: 03 Jaan 2010 02:34

Re: Samsungi digifotokad

Postitus Postitas Retsiprookne »

Värvid on rohkem töötluse ja õige valgebilansi, mitte kvaliteedi küsimus. Mõni kaamera laseb ise värve peale keerata, mõnega peab selle töö arvutis ära tegema. Megapikslitel ja kvaliteedil pole värvidega mingit seost. Pildikvaliteeti näitab siiski sensori suurus, mis on kõigil kompaktkaameratel enam-vähem samasugune.
Zina
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Dets 2010 14:43

Re: Samsungi digifotokad

Postitus Postitas Zina »

ostsin ka just sellise aparaaadi ja olen väga hämmingus, no ei tee selgeid pilte, ainul lähedalt ja väguga on selge aga niipea kui kaugemalt midaig võtan, on kõik ähmane ja värv epole ka eriti , kõik on tuhm ja högune, oeln läbi proovinud kõik programmid seal peal, ei oel nagu nii loll,et ei oskaks programme valida, milles võib viga olla, kas oskate ehk aidata...
Retsiprookne
Postitusi: 77
Liitunud: 03 Jaan 2010 02:34

Re: Samsungi digifotokad

Postitus Postitas Retsiprookne »

Zina kirjutas:ostsin ka just sellise aparaaadi ja olen väga hämmingus, no ei tee selgeid pilte, ainul lähedalt ja väguga on selge aga niipea kui kaugemalt midaig võtan, on kõik ähmane ja värv epole ka eriti , kõik on tuhm ja högune, oeln läbi proovinud kõik programmid seal peal, ei oel nagu nii loll,et ei oskaks programme valida, milles võib viga olla, kas oskate ehk aidata...
Kompaktkaamerad teevad selgeid ja erksate värvidega pilte ainult korraliku päikesevalguse käes. Ilma välguta ei tee ükski odavam kompakt tavavalgustusega siseruumides korraliku kvaliteediga fotosid.
Zina
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Dets 2010 14:43

Re: Samsungi digifotokad

Postitus Postitas Zina »

mul oli üks üsna vana Sony, see tegi korralikud grupipildid, aga nüüd on viis inimest pildil ja välguga tehtud ja puha, aga pilt on hägune,,, kas midagi loeb selle juures ehk pildi suuruse valik, sellest ma ei ole veel aru saanud, kas on suur vahe kui on e-kirjaga saatmiseks või siis A4 formaat, kuigi proovides igasuguse formaadiga, ikkagi ei ole pilt terav, nöojooni ei ole olemaski, on hägused laigud, kuigi programmis sai valitud isegi üliterav,,, kohe ei saa aru, olen täitsa õnnetu
Vasta