Nikon coolpix L110 abi?

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
jansa2424
Postitusi: 2
Liitunud: 29 Dets 2010 16:56

Nikon coolpix L110 abi?

Postitus Postitas jansa2424 »

Olen üldiselt fotokaga rahul, kuid tekkinud on küsimusi, kus loodan, et oskab keegi nõu anda. Nimelt kui pildistan liikuvat objekti, jääb see täitsa udune, millest see, kuidas oleks võimalik, näiteks hüppavat last pildistada nii, et lapse nägu pildile selge jääks, mitte udune? Olen fotograafias suht võhik;(

Tänud ette,
J.
Niko

Re: Nikon coolpix L110 abi?

Postitus Postitas Niko »

et mitte pikalt seletada, proovi spordiprogrammi.
jansa2424
Postitusi: 2
Liitunud: 29 Dets 2010 16:56

Re: Nikon coolpix L110 abi?

Postitus Postitas jansa2424 »

Niko kirjutas:et mitte pikalt seletada, proovi spordiprogrammi.
Ma proovisin seda, kuid siis ta teeb 5 kaadrit korraga ja ega kvaliteet ka eriti parem pole. Ma ei saa aru, enne seda aparaati oli mul 3,5mgpix masin ja see tegi ka paremaid pilte kui see. Mida ma kl valesti teen või tegemata jätan, aparaat ju tunduvalt võimsam. Mis ma peaks omal seaded panema, kui ma autot kasutades toas pildistan, näiteks iso jne. Oskad sa aidata ainult siin seletades. Ma suht käega lõõmas juba :(
Tänud ette,
J.
ex-ex-enn

Re: Nikon coolpix L110 abi?

Postitus Postitas ex-ex-enn »

"fotograafia", nagu me kõik teame, tähendab "valgusega kirjutamist".

kogu fotgraafiline protsess (särituse seisukihast) taandub neljale komponendile - valgusele, säriajale, avale ja tundlikkusele (isole). neist kahte, säriaega ja ava kasutatakse vastavalt liikumise või teavussügavuse kontrollimiseks ja tundlikkust seatakse vastavalt saadaolevale valgusele.

aga ma olen kindel, et seda sa teadsid isegi.
Vasta