Mis on Nikon F65?

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Külaline

Mis on Nikon F65?

Postitus Postitas Külaline »

Tere! Pakutakse müüa Nikon F65 kere koos Nikkor 28-80mm 1:3.3-5.6G, must, + Hama UV filter, kork.
soovin soetada endale kas kompaktkaamerat või odavamat peegelkaamerat algajale. Olen seni pildistanud kohutavate odavate digikatega ning sellest on kõrini. Tean, et olen algaja, kuid algaja peab ka kuskilt alustama. Soovin teada, mis see Nikon F65 üldse on ning millist valikut võiks eelistada algaja? Tahan pildistada blogi jaoks restaureeritavat hoonet, peret, lapsi ja soovin, et kaamera kestaks ikka nii 5-6 aastakest! :) Olen tänulik tagasiside eest! Mai
Ands
Postitusi: 207
Liitunud: 24 Okt 2008 18:14

Re: Mis on Nikon F65?

Postitus Postitas Ands »

tegemist on filmile pildistava Nikoni toodetud peegelkaameraga. Rõhk sõnal film, seega vaevalt et see on kaamera, mida sa otsid.
Külaline

Re: Mis on Nikon F65?

Postitus Postitas Külaline »

Tänan vastuse eest! Ma ei jaga asja ning mõtlen, kas tasub ÜLDSE osta kasutatut kellegi käest või pigem astuda poodi peale kodutööd ja mõtisklusi ja osta kindlalt ja alati uus..
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: Mis on Nikon F65?

Postitus Postitas German »

Külaline kirjutas:...või pigem astuda poodi peale kodutööd ja mõtisklusi ja osta kindlalt ja alati uus..
Või astuda poodi, et saada nõuandeid ja mõtteid edasiseks kodutööks :)
Külaline

Re: Mis on Nikon F65?

Postitus Postitas Külaline »

.. see on veel parem, jah. :)
Aga no nagu me oleme.. - tahaks ju kiiresti ja ruttu ja homme.. :) Ma ikka kannatan ära selle tuhina ja rahunen natuke maha. ;)
Vasta