Lainurga kõrvale teine toru.

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
asfalttee
Postitusi: 3
Liitunud: 29 Mai 2011 01:28

Lainurga kõrvale teine toru.

Postitus Postitas asfalttee »

Olemas on siis sigma 10-20mm ja kaamera D90, tahaks juurde veel saada mingit tele objektiivi, hind võiks jääda alla 500€ , kas parim variant on Tamron af 70-300mm või on kellelgi paremaid mõtteid ?
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: Lainurga kõrvale teine toru.

Postitus Postitas German »

Minu parim mõte: mida sa pildistama hakkad?
Külaline

Re: Lainurga kõrvale teine toru.

Postitus Postitas Külaline »

loomi, maastiku, inimesi. pmst kõike seda mida ma lainurgaga teha ei saa.
asfalttee
Postitusi: 3
Liitunud: 29 Mai 2011 01:28

Re: Lainurga kõrvale teine toru.

Postitus Postitas asfalttee »

Külaline kirjutas:loomi, maastiku, inimesi. pmst kõike seda mida ma lainurgaga teha ei saa.
sellesmõttes, et ei viitsi ega saa koguaeg meetri kauguselt pildistada, vaja oleks, et häid pilte saaks ka suurema vahemaa pealt
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: Lainurga kõrvale teine toru.

Postitus Postitas German »

Ma ei kujuta ette, kuidas oleks võimalik maastikku meetri kauguselt pildistada, aga see selleks :)

Kui sa võtaksid ülalmainitud Tammy 70-300 (loodetavasti ikka VC USD variant!), siis oleksid sul pikemad fookuskaugused ilusti kaetud, kuid 20-70mm vahele jääks auk. Kui see sind ei sega, siis on hästi, telesid on veelgi. Näiteks see jääb isegi hinnaklassi piiresse. Kui soovid paremat pildikvaliteeti, siis pead vaatama rohkem fikside poole.
Mullikala

Re: Lainurga kõrvale teine toru.

Postitus Postitas Mullikala »

Selle 5000 eest sa saad täpselt sellise valiku, kus on kõik üsna pimedad objektiivid. Natukene kogu juurde ja osta näiteks:
Tamron 70-200 http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=785&cid=6243&cgid=
Sigma 50-150 http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=788&cid=6286&cgid=
Nikkor muidugi on hea, aga mina leian, et ainult hinna ja kvaliteedi vahe ei ole nii suurt vahet väärt.
Mõlemad on 2,8 avaga. Ja ära osta Fotoluksist või Photopointist, seal on jõhkrad hinnad.

Ma ei uurinud nende objektiivide kohta arvustusi, seda võiksid muidugi teha.
Vasta