M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

O-ost; M-müük; V-vahetus; T-Töö; Ä-ära anda
Vasta
Meelis Kr

M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Meelis Kr »

Müüa siis nimetatud macro objektiiv, koos varjukiga. Väga heas korras, hästi hoitud. Kaasa karp ja paberid.
Hind alates 510£. Natuke luban tingida kaa :).

Kontakt: meeliskr@gmail.com
Asun tallinnas.
Meelis Kr

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Meelis Kr »

Kas siin siis ei ole macrofotograafia huvilsi, või on kõigil juba uhked objektiivid olemas?
Meelis Kr

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Meelis Kr »

UP ->
Markok
Postitusi: 26
Liitunud: 17 Mai 2011 11:35

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Markok »

tavaline praktika näeb ette et poest lahkumisel langeb objektiivi / kaamera / milleiganes hind 45%

http://digizone.ee/index.php?op=3&toode=1075&kat=289" onclick="window.open(this.href);return false;

kellegil pole huvi kuna küsid poeligidast hinda.
Saabas

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Saabas »

Tavaline praktika näitab et eestlane on ihnuskoi ja vaene rott :)
Meelis Kr

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Meelis Kr »

Tegelikult on see päris hea pakkumine, hind on odavam kui poes, lisaks on varjuk, mida poest ostes kohe komplektis kaasas ei ole ja eraldi ostes üsnagi kulukas. Lisaks ma pakun ka mõõdukat tingimisruumi. Pealegi nagu ma ütlesin, on objektiiv väga heas korras, ma ei näe põhjust, miks ma peaksin nii sama hea toru käest ära andma. Alternatiiv minu pakkumisele on osta poest veel kallimalt :).
Meelis Kr

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Meelis Kr »

UP
Markok
Postitusi: 26
Liitunud: 17 Mai 2011 11:35

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Markok »

Meelis Kr kirjutas:Tegelikult on see päris hea pakkumine, hind on odavam kui poes, lisaks on varjuk, mida poest ostes kohe komplektis kaasas ei ole ja eraldi ostes üsnagi kulukas. Lisaks ma pakun ka mõõdukat tingimisruumi. Pealegi nagu ma ütlesin, on objektiiv väga heas korras, ma ei näe põhjust, miks ma peaksin nii sama hea toru käest ära andma. Alternatiiv minu pakkumisele on osta poest veel kallimalt :).

või siis mitte ostma :P

aga head õnne müügiga.
Külaline

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Külaline »

Muidugi, kes ei soovi, see ei taha siis ka kui ma 10€ müüks. Kel huvi, küll see ka soovi avaldab.
Tänan heade soovide eest :)
Marc

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Marc »

Ma siis natuke tingin ja näitan üles huvi makromajanduse vastu: 300 euri ja raha on Sinu ;)
Meelis Kr

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Meelis Kr »

Muig, paku ikka rohkem, ma ei müü rämpsu vaid väga head objektiivi koos varjukiga :).
Külaline

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Külaline »

Uue komplekti saab ca 600-ga. Ok 350 euri võin veel pakkuda, see ok ka kõik.
Meelis Kr

Re: M: Canon EF 100mm F2.8 Macro USM

Postitus Postitas Meelis Kr »

Siis vist minema poodi ja ostam 600 euri eest komplekti :), pakkuge midagi mõistlikumat, ma ei ole sellega pähkleid purustanud.
Vasta