Kogemusi Metz 58 ja/või olympus FL-3 välklambi kasutamisega?

Olympuse tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Reina

Kogemusi Metz 58 ja/või olympus FL-3 välklambi kasutamisega?

Postitus Postitas Reina »

Kas kellelgi on kogemusi Metz 58 AF-1(või 2) välklambi kasutamisega Olympuse kaameral? Või olympus FL-36R kasutamise kogemusi? Otsin siseürituste jaoks sobivat välku ja loomulikult parima hinna ja kvaliteedi suhtega.
äpu

Re: Kogemusi Metz 58 ja/või olympus FL-3 välklambi kasutamisega?

Postitus Postitas äpu »

Mul on olnud FL-36 ja praegu kasutan Metz 58AF-1. Soovitan igal juhul viimast. Olen rahul.
throt

Re: Kogemusi Metz 58 ja/või olympus FL-3 välklambi kasutamisega?

Postitus Postitas throt »

fl36-r on suht ok kodusesse tingmusse, ürituste jaoks võib jääda grammike lahjaks ning taaslaadimise aeg võib tekitada probleeme (akud/patareid peavad head olema, et saaks normalselt toimetada). iseenesest täitsa tore asi on kaugjuhtimine, mis toimub läbi ir liidese, kuid kui ei pelga veidi nuppe näppida, siis välgule reageerimine toimib enamuste välkudega (ka selle oly omaga). boonus on ta muidugi siis, kui tahad välku kuskil kaamerast eemal hoida ja on ka teisi pildistajaid.
et võrdlus oleks võrdsem, tuleks oly pool võtta fl50, kuid selle koha pealt ei kannata jälle hinnas võrrelda. samas kui sa netti ei pelga, saad oly mitte palju kallimalt kui metzi (cameranu.nl). olyl 50-l muidugi see väike lisa veel, et kui kõvem tulistamine, siis saab lisavarustusena lisaaku välgule külge liita.

aga muidu ega ma midagi tarka oskagi öelda
Reina

Re: Kogemusi Metz 58 ja/või olympus FL-3 välklambi kasutamisega?

Postitus Postitas Reina »

Tänan asjalike vastuste eest!
Kas oled ise sellelt Hollandi lehelt ostnud?
throt

Re: Kogemusi Metz 58 ja/või olympus FL-3 välklambi kasutamisega?

Postitus Postitas throt »

tuttavaga koos koopereerunud (saab postikuu jagada) ja tema asju ajanud, aga muidu kõik kaubad nädalaga kohal nagu lubatud
Vasta