Soov saada paar eratundi

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Naine34
Postitusi: 1
Liitunud: 03 Okt 2011 20:30

Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas Naine34 »

Tere, oleks vaja pisut individuaalset fotoalast õpet - olemas aparaat (Sony alfa 350 + makroobjektiiv) ja ka mõningad teadmised, silma ka nagu on, kuid tehnika pool jääb kohati arusaamatuks, nagu naistel ikka :) Kas siin on mõni fotograaf, kes mõistliku hinna eest annaks paar eratundi Tallinnas? Soov on oma kaamerat tundma õppida ja manuaalist aru saada. Tänud.
Külaline

Re: Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas Külaline »

http://peetersirge.ee/koolitus/" onclick="window.open(this.href);return false;
kulaline

Re: Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas kulaline »

Kas oled opetaja leidnud juba? Kui ei, võin, ennast pakkuda, sony on võõras aga algajale teadmisi võin jagada.
Mees Canoniga

Re: Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas Mees Canoniga »

kulaline kirjutas: algajale teadmisi võin jagada.
Aga ühele algajale Canoniomanikust meesterahvale natuke algteadmisi oleksid nõus jagama?
kulaline

Re: Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas kulaline »

vabandust, ei käi siin väga tihti. olen nõus algajat õpetama küll. jäta oma kontakt, võtan ühendust. peab vist mainima, et ma olen tallinnast. nii igaks juhuks, kui õpetamiseks läheb :)
Tublipoiss

Re: Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas Tublipoiss »

kulaline kirjutas:vabandust, ei käi siin väga tihti. olen nõus algajat õpetama küll. jäta oma kontakt, võtan ühendust. peab vist mainima, et ma olen tallinnast. nii igaks juhuks, kui õpetamiseks läheb :)
Äkki saaksid minuga ka sellest rääkida :D - stennuxyz@hotmail.com
Külaline

Re: Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas Külaline »

Tere!
Palun kirjuta mulle (krissu_009@hotmail.com) palju eratund maksab?
tänan :)
Anastassia

Re: Soov saada paar eratundi

Postitus Postitas Anastassia »

Tere, küsimus Kulalisele,
Mis kogemusi teil on foto eratundidega? Millise summaga peaks eratunnis algajalekulaline
arvestama? Kas makstakse tunnikaupa või kokku ja kui kaua siis koolitatakse? Kui Te ei soovi siia vastata, siis minu e-mail on gambu@hot.ee
Aitäh
Vasta