M: Nikon D40

O-ost; M-müük; V-vahetus; T-Töö; Ä-ära anda
Vasta
Luuri
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Dets 2011 14:23

M: Nikon D40

Postitus Postitas Luuri »

Müüa siis Nikon D40 + Nikkor 18-55mm II (must). Läbisõit algaja tasemel, peaks jääma 5-6k vahele. Sai soetatud reisi pildistamiseks, kuid jäi kauemaks ja sai loodust ka natukene pildistatud.
Kriimud puuduvad ja on Head korras (värv vb meidi tuhmunud). Kõik töötab niinagu peab.
Komplektis:

Kaamera kere
Objektiiv
Päikesevarjuk HB-33
UV filter
Kaamera kott. KATA DC441
Kaelarihm
Aku
Akulaadja
Kõik juhtmed, tarkvara mis ostes kaasa sain.
Mälukaart 2GB

Ostetud 2007. Kõik paberid, karbi, korgid, katted ja kasutusjuhendi jne. saab kaasa.

Lisaks väga mugav kott, kuhu mahub ka ohtralt lisavarustust.

Objektiivil olnud ees UV filter, muidu klaasid puhtad ja kriimudeta.

Pildid http://fotoalbum.ee/photos/halblepa/sets/1234189" onclick="window.open(this.href);return false;

Vajadusel või pilte juurde teha, lihtsalt küsige.

Hinda sooviks 300euri.
Asub Tallinnas.
Kontakt: 55652622 või halblepa@hotmail.com
Melar

Re: M: Nikon D40

Postitus Postitas Melar »

Väga vabandan, aga lingil olevad fotod ei ole Teie tehtud ja kuuluvad seadusega mulle ning ma ei mäleta, et oleksite luba küsinud nende kasutamiseks.
Luuri
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Dets 2011 14:23

Re: M: Nikon D40

Postitus Postitas Luuri »

Tervist teilegi. Mina soetasingi teile selle kaamera, kuid nüüd juba sooviks uuemat. Ei hakanud tegema telefoniga uusi pilte tegema ning loodan, et väga hullu ei ole nende piltide kasutamisega. Kuna seaduslikult kuulub pildil olev ese minule, siis puuduvad mul ainult pildi autoriõigused.
Külaline

Re: M: Nikon D40

Postitus Postitas Külaline »

Piltide autoriõigus kuulub Melarile, isegi kui objekt sellel kuulub kellelegi teisele. Aga aparaadi müügikuulutuse juures oleva pildi kohta hakata vinguma, et autoriõigus kuulub talle.... no ma ei tea, väiklust ikka on meil jalaga segada... Rääkimata sellest, et pildikvaliteet on pehmelt öeldes alla arvestust.
mandlep
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Jaan 2012 19:40

Re: M: Nikon D40

Postitus Postitas mandlep »

200
Vasta