Objektiivid nikonile .

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Tavts
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Dets 2011 00:52

Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas Tavts »

Tervist ,

Mul oleks siis selline küsimus et mul oleks vaja sellist objektiivi nikon D3100'le , millega saaks kõigeparemini pildistada krossi . oskate soovitada ?
throt

Re: Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas throt »

sõnad "d3100" ja "kõige paremini" ei ole samas hinnaskaalas - lükka ikka max summa, mida oled nõus välja käima ja siis vaatab
Tavts
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Dets 2011 00:52

Re: Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas Tavts »

Hinnaks võiks olla kuni 700 euri .
Huvituja
Postitusi: 222
Liitunud: 16 Veebr 2011 21:42

Re: Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas Huvituja »

Millist grossi , motogrosssi?
Tähtsamad on pildistaja oskused, kigi alla D7000 ja ilma korralike objektiivideta pole midgi teha. Odva suprezoomiga ei tee midagi. Tore kui oelks sul kogu väli kaetud. MIne poodi ja küs müüjalt. Millise objektiivi juures müüjal nägu krimpsu ei tõmbu selle võidki valida. enne tee endale selgeks palju ja mida yahad pildistada.
1 kordselt saab ka tehnika laenata. samuti saab kutsuda head tehnikat omava harrastaja või proffi.
lauri

Re: Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas lauri »

Motokross kirjutatakse "k" tähega, sõna gross toob meelde vaid Oleg Grossi. Muid kirjavigu ei viitsi parandama hakata. Seda siis eelmisele.
Asjast ka. D3100 oma kiireima säri 1/4000 ja 3fps pole kindlasti spordireporteri püss, kuid kui paned sinna ette miski 2,8 avaga klaasi ja õpid vedama, peaks suures osas hakkama saama. Jama on siin aga selles, et 3100 puudub keresisene fookusmootor, mistõttu vanemad secondhand/ebay objed langevad kahjuks ära.Ma pole küll ise spordipildistaja, kuid arvan, et kui leiad omale ebayst midagi sellist, saad oma pildid vähemalt alguses tehtud - http://www.kenrockwell.com/nikon/80200afs.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
DaStoned
Postitusi: 85
Liitunud: 09 Juun 2010 12:47
Asukoht: Tallinn

Re: Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas DaStoned »

700 euro eest saab juba uue Sigma/Tamroni 70-200 zoomi, heal juhul jääb 90 eurot ülegi. Mingid täiesti suvalised näited, AF sobivuse ja saadavuse eest ei vastuta (sisseehitatud autofookusmootor on mõlemal, iseasi kui hästi see 3100 eest toimib):
http://www.ebay.de/itm/Tamron-SP-AF-70- ... _500wt_922" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ebay.de/itm/Sigma-70-200-mm- ... 1718wt_907" onclick="window.open(this.href);return false;
sander16
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Okt 2010 17:09

Re: Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas sander16 »

kui Tallinnas Tamroni objektiivide demopäev oli, sai D3100 ette proovitud Tamroni 70-200 objektiivi. Autofookuse kohta ei saa küll midagi öelda, töötas ilusti
Külaline

Re: Objektiivid nikonile .

Postitus Postitas Külaline »

Mul on nimetet Tamroni 70-200 F2,8 Nikon D7000 kere ees. Sellega krossi ma küll ei julgeks minna pildistama. Kohutavalt aeglase fokusseerimisega. Portreede tegemisel on hea.
Vasta