kust osta?

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
külaline

kust osta?

Postitus Postitas külaline »

tere! palun soovitage mingit välismaa lehekülgi, kust objektiivi osta. soov on osta objektiiv Tamron AF 70-300mm F4,0-5,6 DI VC USD.
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: kust osta?

Postitus Postitas German »

Miks välismaa?
Kasutaja avatar
Ragnis
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Dets 2011 11:30
Asukoht: Tartu

Re: kust osta?

Postitus Postitas Ragnis »

Eestis on ju kõik asjad kordades kallimad kui välismaal, eks ta sellepärast soovibki välismaalt osta, et mõistliku hinnaga kaupa saada.

Võid vaadata nt e-bay'st. Olen ise ka sealt kunagi mingeid asju tellinud.
Elamused loodusest!
http://www.ragnisphoto.com" onclick="window.open(this.href);return false;
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: kust osta?

Postitus Postitas German »

Asi võib ju odavam olla, aga kui peaks mingi garantiijuhtum vms olema, siis on vesi ahjus selle USA või Hong Kong'i netipoega. Aega läheb ka meeletult. Kõige mõistlikum riik, kust odavamalt saada oleks vast Soome, kunagi oli siin foorumis palju juttu nende aledest ja veebipoodidest, otsing abiks.
DaStoned
Postitusi: 85
Liitunud: 09 Juun 2010 12:47
Asukoht: Tallinn

Re: kust osta?

Postitus Postitas DaStoned »

Oleneb kus keegi parajasti hinna alla on lasknud. Mina soovitaks vaadata pixmaniat ja euroopa amazoni ning ebay harusid. Kui Sprechen Sie Deutsch (või julged Chrome automaattõlget usaldada) siis saksa, muidu UK. Amazoni/eBay-ga on muidugi see häda et umbes kolmandik kaupmehi ja 90% eraisikuid ei vaevu eestisse saatma oma kaupa. Pixmania toetab ametlikult Eestit ja isegi netipangaga saad ülekannet teha. Kaugemalt pole siiani julgenud tellida.

UK amazonist tellisin esmaspäeva õhtul mõistliku hinnaga 35mm f/2D objektiivi ja täna hommikul sain Eesti Postist pihku. Nikonil peaks ka ülemaailmne garantii olema nii et selle pärast küll karta ei saa.

Samamoodil olen ostnud Pixmania-st. Kogemus on umbes sama.
Vasta