Teatud inmene

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Huvituja
Postitusi: 222
Liitunud: 16 Veebr 2011 21:42

Teatud inmene

Postitus Postitas Huvituja »

Teatud kasutaja Joffe risustab minu postkasti mõtetute ja mõnitavate privaatsõnumitega. Alust ma ei anna.
Kui korra veel teed, annan metrjalid politseile, ja teen avalduse juhtunu kohta.
Kasutaja avatar
joffe
Postitusi: 70
Liitunud: 25 Apr 2010 08:08

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas joffe »

Võin ju ka avalikult sulle öelda, et enne, kui hakkad teisi kritiseerima, õpi ise kirjutama! Muide, mõnikord see isegi õnnestub. :|
NIKON CoolPix P900
Huvituja
Postitusi: 222
Liitunud: 16 Veebr 2011 21:42

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas Huvituja »

Tee oma koolieale kohaseid nalju mujal!!

Siin kirjutatakse FOTOGRAAFIAST ja sellega seonduvast.

Kui tahad muud teha, tee seda mujal!!

Ma pol kedagi kritiseerinud, sina ilgud siin teiste kallal, KORDUVALT teemast täiesti VÄLJA minnes.
Ilmselt oled koolilaps, siis on meil VÄHEMALT paarikümne aastane vanusevahe.
Kirjavead pole nii olulised.See pole KOOLIKIRJAND.
On hästi aru saada, mida tahetakse edasi anda, ma pole ühtegi sisuta arvamust kirjutanud.
Kellel eesmärk on TEISI aidata, kellel KAOST luua,ANANÜÜMSELT häbematult käituda.
Kasutaja avatar
joffe
Postitusi: 70
Liitunud: 25 Apr 2010 08:08

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas joffe »

Peaksid oma verbaalset käitumist kontrollima ja analüüsima! Kuna tegu fotofoorumiga, saatsingi märkuse privaatsõnumina, kuid sina soovisid end hoopis laialdasemalt afišeerida. Jah vanusevahe võib meil tõesti olla paarkümmend aastat, kuid teisele poole. Kasva suureks ja võta asjakohaseid märkusi teadmiseks ilma, et peaksid kogu foorumile oma sõnavara tutvustama.
NIKON CoolPix P900
Huvituja
Postitusi: 222
Liitunud: 16 Veebr 2011 21:42

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas Huvituja »

Keegi pole täiuslik, mine süüdista siis kogu maailma kui hingerahu annab!
Aike
Postitusi: 88
Liitunud: 14 Sept 2011 21:08

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas Aike »

Huvituja kirjutas:Keegi pole täiuslik, mine süüdista siis kogu maailma kui hingerahu annab!
Tõsi küll, see ei ole tähenärimise ja virisemise koht.
kui mõnel siinnimetatud koolilapsel, on tuline puberteet, elagu seda eakaaslaste foorumis välja!
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas German »

Kõik on hea ja tore, kuni isiklikuks ei minda. Kui mingil põhjusel kasutaja Joffe't häirivad kasutaja Huvituja postitused või pigem nende sisu kirjastiil, siis selleks on loodud ucp.php?i=zebra&mode=foes" onclick="window.open(this.href);return false; . Iseasi, kui eesmärgiks on (enese välja elamiseks?) teistele märkusi teha...
Huvituja
Postitusi: 222
Liitunud: 16 Veebr 2011 21:42

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas Huvituja »

German kirjutas:Kõik on hea ja tore, kuni isiklikuks ei minda. Kui mingil põhjusel kasutaja Joffe't häirivad kasutaja Huvituja postitused või pigem nende sisu kirjastiil, siis selleks on loodud ucp.php?i=zebra&mode=foes" onclick="window.open(this.href);return false; . Iseasi, kui eesmärgiks on (enese välja elamiseks?) teistele märkusi teha...
Kas eelneva põhjal tuleb välja, et mina mõnitan Joffet???
Loe uuesti.
Aike
Postitusi: 88
Liitunud: 14 Sept 2011 21:08

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas Aike »

Huvituja kirjutas:Teatud kasutaja Joffe risustab minu postkasti mõtetute ja mõnitavate privaatsõnumitega. Alust ma ei anna.
Kui korra veel teed, annan metrjalid politseile, ja teen avalduse juhtunu kohta.
Sellest peaks piisama.
Ikkagi arvan et kui kooliealine siin saadab mõnitavaid privaatsõnumeid, siis peaks see olema isegi karistatav.

Privaatsõnumis ananüümselt mõnitada?

Inetu lugu.See võib haiget teha.
Anna poiltseisse.
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: Teatud inmene

Postitus Postitas German »

Huvituja kirjutas:
German kirjutas:Kõik on hea ja tore, kuni isiklikuks ei minda. Kui mingil põhjusel kasutaja Joffe't häirivad kasutaja Huvituja postitused või pigem nende sisu kirjastiil, siis selleks on loodud ucp.php?i=zebra&mode=foes" onclick="window.open(this.href);return false; . Iseasi, kui eesmärgiks on (enese välja elamiseks?) teistele märkusi teha...
Kas eelneva põhjal tuleb välja, et mina mõnitan Joffet???
Loe uuesti.
Märkusi tegi minu teada Joffe (ehk kaldus teemast kõrvale ja läks isiklikuks) ja see oli ka suunatud temale. Äkki ta ei teadnud, et kellegi postitusi saab nähtamatuks teha, kui ise ignoreerida ei viitsi/ei taha. Minu mainitud "iseasi" ehk anonüümne mõnitamine on muidugi taunitav ja halvimal juhul ka karistatav.

Loodetavasti on kasutaja Joffe sellest õppust võtnud ja seda enam ei juhtu.
Vasta