ostmine internetist

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Faulkner
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Veebr 2012 08:55

ostmine internetist

Postitus Postitas Faulkner »

Tahan osta Canon EOS 7D (rohkemaks ei võimalda rahakott) ja olen netist leidnud erinevaid müügipakkumisi (odavaim oli koos objega 830 usd). Kui usaldusväärne on osta muu maailma (nt. aasia) internetist? Olen 2 nädala pärast Sri Lankale sõitmas ja vajan kiirelt abi uue ostmisel! Kas keegi oskab mind aidata?
throt

Re: ostmine internetist

Postitus Postitas throt »

Nu sellega on nii, et kui ostad väljastpoolt EUd, siis lisandub tollimaks ja vist veel käibemaks vms... a kui lähed ise väljsmaale ja ostad, siis kindlasti enne tagasitulekut võta pakist välja, muidu võib toll peetima hakata.
samas 830 USD tundub väga vähe selle eest, ehk siis võimalus jääda kõigest ilma... kuid ega ennem ei tea kui pole proovinud, samas võib olla ka saadavad, aga et asi tollist kätte saada on vaja maksta teine samasugune summa sinna (spekuleerin muidugi, seega ära võta juttu puhta kullana)
Külaline

Re: ostmine internetist

Postitus Postitas Külaline »

Ebay müüjaga on nagu naisega, vaatad silma ja hetkega selge toimib või mitte. Tunde värk. Sulle odavmüüja sobis, proovi, riski. Paari nädalaga ei jõua Aasiast midagi kohale, eriti veel odava postiga.
Paulis

Re: ostmine internetist

Postitus Postitas Paulis »

2 nädalaga ei õnnestu alati USA-st või Aasiast tellitud kätte saada. Tihti seisab siin tollis ka mitu päeva, enne kui teade tuleb. Nii, et võid proovida.
Niko

Re: ostmine internetist

Postitus Postitas Niko »

http://fotokala.ee/foorum/read.php?f=3& ... 1&t=112351" onclick="window.open(this.href);return false;
Faulkner
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Veebr 2012 08:55

Re: ostmine internetist

Postitus Postitas Faulkner »

Ma ei tulnud tolli maksmise pealegi :( Aga sellepärast ma siia foorumisse kirjutasingi, et saada uusi teadmisi!)
To Niko: Aitähh lingi eest, aga see hind pole just selline et suu tõmbuks kõrvuni (tegemist oli siiski ainult kit´iga).
Ootan veel teie arvamusi/viiteid/kogemusi!
Vasta