peegelkaamera...

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Nessi

peegelkaamera...

Postitus Postitas Nessi »

tahaksin osta omale peegelkaamerat, aga ei tea milline oleks kõige parem. ise olen alles algaja. senini olen pildistanud kompaktkaameratega kuid nüüd on soov osta omale peegelkaamera. nii et mida teie soovitaksite? oleksin väga tänulik teie arvamuste eest. :)
Jussi

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Jussi »

mitu raha sul on kaamera jaoks?
Nessi

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Nessi »

hetkel ma veel kogun raha tegelikult. :)
Renee
Postitusi: 9
Liitunud: 14 Veebr 2012 12:34

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Renee »

Fotofoorumi rubriigis hetkel akrtiivne teema "algaja" sealt kasulikku kindlasti miskit leiad.. Tee esmalt omale vajadused selgeks.
Nessi

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Nessi »

http://www.photopoint.ee/et/toode/15906 ... -550d-kere" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.photopoint.ee/et/toode/21410 ... gelkaamera" onclick="window.open(this.href);return false;
surfasin natuke googles ja leidsin sellised canoni kaamerad, mis pole väga kallid. mida arvate nendest kaameratest? kumba te soovitaksite rohkem algajale? milline ojektiiv oleks kõige sobilikum juurde osta :?:
Nessi

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Nessi »

see ka veel
http://www.photopoint.ee/et/toode/21289 ... 1100d-kere" onclick="window.open(this.href);return false;
Jussi

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Jussi »

kõik alagaja kaamerad on ühte moodi head. Kindlasti kursus ja pead õppima kaamerat käsitsema. Oleneb, mitu kuud või aastat seda raha kogud? Täna kohe võid osta Canon 600D või Nikon D3100 või Pentax K-m...
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas German »

Ära enne midagi osta, kui sa pole kindel, mida ja milleks sa ostad. Kas sa tahad peegelkaamerat ainult selle tõttu, et "kõik profid pildistavad peegliga"? Kas sa kavatsed fotograafiaga tulevikus tõsisemalt tegeleda? Miks just peegelkaamera, mitte hübriid- või kõrgema otsa kompaktkaamera?

Kõigepealt saa põhilised erinevused ja omadused selgeks ja vii need oma soovidega/vajadustega kokku. Muul juhul on lihtsalt raha tuulde loopimine IMO.
Jussi kirjutas:...või Pentax K-m...
K-r äkki?
Nessi

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Nessi »

German kirjutas: Kas sa tahad peegelkaamerat ainult selle tõttu, et "kõik profid pildistavad peegliga"?
ei kindlasti mitte ei taha ma peegelk. selle pärast, et kõik pildistava sellega. see oleks väga mõttetu ost siis ju.
ma olen kogu aeg olnud huvitatud fotograafiast, kuid ei ole olnud võimalust osta omale korralik kaamera. nüüd on mull selleks võimalus. ja kindlasti lähen ma ka kursustele ja õpin edasi. nii et mul on kindel soov osta peegelkaamera.
Nessi

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas Nessi »

...aga ma ei tea millist osta. sellepärast küsingi teilt. mis firma oma oleks kõige parem ja milline objektiiv jne. aitäh neile, kes viitsivad mind aidata.
German
Postitusi: 451
Liitunud: 05 Apr 2009 15:48
Asukoht: Tartu

Re: peegelkaamera...

Postitus Postitas German »

Kahjuks pean sind kurvastama: mitte keegi ei vii sind käest kinni poodi ja ei hakka kõike seletama. Et asi üleüldse kuskile liiguks, siis pane siia kirja:
1. eelarve
2. mida ja mis tingimustes pildistama hakkad
3. eesmärk (enda lõbuks, klientidele müügiks, feissbuuki panemiseks, seina suuruselt trükkimiseks, video jne)
+ kõik muu mis aitaks kedagi sinu aitamise juures.

Ja veel. KINDLASTI osta üks kaasaaegne fotoõpik ja loe vähemalt mitu korda läbi.
Vasta