Probleem Nikon D40 objekdiiviga

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Reelika
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Mär 2012 12:28
Asukoht: Lääne-Virumaa

Probleem Nikon D40 objekdiiviga

Postitus Postitas Reelika »

Mul on suur mure oma Nikon D40 objektiiviga.(18mm-55mm)

Mure on selline, et ostsin endale Nikon d40 kasutatuna ja leidsin sellise probleemi, et objektiivis oleks just kui mingi tükk sees ja automaadiga ei lase kaamera ültse pilte teha. Manuaaliga laseb aga pildid tulevad ülevalgustatud. Olen muutnud programm ja kõike aga see ei ole aidanud. Mida küll teha?
Elan ise Rakveres ja siin ei ole neid kaamera remondi poode väga ja endine omanik ei taha mulle kaamera pabereid ka saata. Et kas keegi teab mida teha ja kas seda on ültse võimalik parandada? Ja kui on siis kui kalliks see umbes läheks, et vb on hoopis odavam uus osta.

Kui keegi oskab aidata siis oleks väga tänulik kui keegi kirjutaks mulle siia või minu meilile reelikalipp@hotmail.com

Asjaga on kiire!
Aitäh
Luik
Postitusi: 306
Liitunud: 14 Aug 2009 11:31

Re: Probleem Nikon D40 objekdiiviga

Postitus Postitas Luik »

Kas teiste objektiividega on võimalus proovida.
Võibolla viga hoopis aparaadis.
Kuidas seda tükki näha on?
Kasutusjuhendi saab siit: nikoni-kasutusjuhendid-t17.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Reelika
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Mär 2012 12:28
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Probleem Nikon D40 objekdiiviga

Postitus Postitas Reelika »

Kahjuks endale ei ole tuttavat, kellel oleks olems Nikoni kaamera. Nuh kuidas ma seda nüüd kirjeldan. Ma proovin teha telefoniga sellest pilti aga ma ei tea kas see õnnestus aga ma võin selle teile saata. Oleks väga tänulik kui keegi asjalikum vaataks selle ka üle. ;)
Luik
Postitusi: 306
Liitunud: 14 Aug 2009 11:31

Re: Probleem Nikon D40 objekdiiviga

Postitus Postitas Luik »

Asjalikumaid inimesi võiks leida Rakvere fotostuudiotest.
Võta kaamera kaasa ja tee üks ring linna peal.
Külaline

Re: Probleem Nikon D40 objekdiiviga

Postitus Postitas Külaline »

tulen ise reede rakverre, kui veel huvi siis võiks kokku saada kuskil ja vaataks fotoka üle milles probleem võib olla ja kui ise jagu ei saa siis võiks soovitada kedagi
Reelika
Postitusi: 6
Liitunud: 21 Mär 2012 12:28
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Probleem Nikon D40 objekdiiviga

Postitus Postitas Reelika »

Ei ole vaja :D Aga aitäh..Ma viin selle järgmine kuu remonti..Eks siis näis mis saab
Vasta