Canon 450D + Metz 58 AF-1

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Looder

Canon 450D + Metz 58 AF-1

Postitus Postitas Looder »

Tervist!

Mõnda aega jahtisin välku oma aparaadile. Mõtlesin sada aastat, et kas Canon Speedlite 580 EX II või siis antud isend Metz 58 AF-1. Peale seda, kui Metzi kohta kiidulaulu lugesin, tõttasin seda ostma. Nüüd siis olen viimase õnnelik omanik. Ega paha sõna ta kohta olegi, täitsa tublilt sähvib, hea lihtne menüü ja nupuvajutusega igasse ilmakaarde keerav pea. Ainult et proovin mis ma proovin, wirelessi ei saa tööle. Oleks mul Pentax, oleks probleem juba lahendatud, aga Canoni vastava seadistuse kohta pole leidnud midagi. Kui kellegil vastavaid kogemusi, ootaksin rõõmuga neid! Ja igasugu muud arvamused asjalikelt tolle välgu kohta kah väga teretulnud.
Elari
Postitusi: 102
Liitunud: 15 Apr 2008 08:59

Re: Canon 450D + Metz 58 AF-1

Postitus Postitas Elari »

Canoni kaamera ei juhi ise välku, selleks on vaja osta juurde Canon ST-E2 TTL välgusaatja või teine välk!
Elari Aaboja
------------------------------
http://www.photopoint.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Ardo-Jako
Postitusi: 551
Liitunud: 14 Apr 2008 19:09
Asukoht: Tallinn

Re: Canon 450D + Metz 58 AF-1

Postitus Postitas Ardo-Jako »

Elari kirjutas:Canoni kaamera ei juhi ise välku, selleks on vaja osta juurde Canon ST-E2 TTL välgusaatja või teine välk!
Jap, nii ongi.
Fiat Lux
Pentax K-5 + Pentax FA* 77/1,8
Külaline

Re: Canon 450D + Metz 58 AF-1

Postitus Postitas Külaline »

pop-up välguga saab eemal seisva välgu lahti lüüa :)
Kasutaja avatar
Ardo-Jako
Postitusi: 551
Liitunud: 14 Apr 2008 19:09
Asukoht: Tallinn

Re: Canon 450D + Metz 58 AF-1

Postitus Postitas Ardo-Jako »

Külaline kirjutas:pop-up välguga saab eemal seisva välgu lahti lüüa :)
Juhul, kui tollel (eemal seisval välgul) on kas sisseehitet või lisana juurde ostet orjasilm.
Fiat Lux
Pentax K-5 + Pentax FA* 77/1,8
indukas

Re: Canon 450D + Metz 58 AF-1

Postitus Postitas indukas »

http://photography-on-the.net/forum/sho ... p?t=308108" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta