cokin kiilfiltrid

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
cokinpoiss

cokin kiilfiltrid

Postitus Postitas cokinpoiss »

Kas keegi oskab rääkida Cokini kiilfiltrite kohta, on need vastupidavad ja kas toimivad nii nagu peaks ka?
mingi 60€ eest saaks korraliku komplekti kus nii hoida, adapterid ja hunnik filtreid. kas see tasub end ära?
Kasutaja avatar
Ragnis
Postitusi: 35
Liitunud: 07 Dets 2011 11:30
Asukoht: Tartu

Re: cokin kiilfiltrid

Postitus Postitas Ragnis »

Ma peale Cokini teisi pole veel proovinud, seega ei oska eriti kiita/laita/võrrelda. Ise kasutan hetkel kahte ND8 filtrit, üks sujuva ja teine järsu üleminekuga. Toimivad küll, kuigi mõnikord jätavad miskipärast kerge lillaka varjundi pildile. Nii palju ka veel, et nt loojanguid pildistades, siis kipuvad pisut nõrgaks jääma isegi kui mõlemat korraga kasutada. Samas mul eriti pikaldasi kogemusi kiilfiltrite kasutamisega ei ole, nii et võib-olla on natuke ka minus endas viga. :)

Üldiselt hindaks neid filtreid 5-palli skaalal 3.7 :)
Elamused loodusest!
http://www.ragnisphoto.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Külaline

Re: cokin kiilfiltrid

Postitus Postitas Külaline »

Võrdle iga vidina hinda poe omaga, siis saad teada kas tasub. Võrdle veel Lee hindadaega.
Kasutaja avatar
silver
Postitusi: 502
Liitunud: 22 Okt 2008 15:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: cokin kiilfiltrid

Postitus Postitas silver »

Cokini suuremaks hädaks on see, et kui 3 filtrit oled ette ladunud, siis näed ka värvimoonutusi mis ei tohiks olla. Muidu täitsa OK. Ajad taga parimat kvaliteeti, võta LEE.
photopoint.ee - tööpäeviti kirjutan seal tooteandmeid
blog.photopoint.ee - õhtuti ja nädalavahetuseti toodan kvaliteetkirjandust!
digitest.ee - kui aega üle jääb, siis vaatame ka tooteid lähemalt üle!
Wikenti
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2011 16:29

Re: cokin kiilfiltrid

Postitus Postitas Wikenti »

Cokini Filtrid on plastikust. seega staatilist elektrit on piisavalt, et tõmmata omale kõvasti tolmu, leian ma. Cokini filtri põhi mureks just tolm. Kasutan vahest. Näidis pildid on siin. nad ei ole mul ideaalsed.
http://pilt.delfi.ee/album/254285/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta