Nikon D3200

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Maria

Nikon D3200

Postitus Postitas Maria »

Kiitke või laitke ja kas tasub seda kaamerat osta?
NeVis

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas NeVis »

tasub, kasutan juba 1,5 nädalat. Aga objektiiv peab hea olema, kitiga ei paista hea väga välja.
külaline

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas külaline »

sorri, aga 1,5 nädalat pole küll teab mis periood...:):):):)
NeVis

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas NeVis »

olles 35 aastat fotograaf ja 12 Nikonit läbi pidanud, võib minu väidet uskuda. Eks proovige ise.
Maria

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas Maria »

Kas rohkem arvamusi selle kaamera kohta pole kellelgi?
Jään huviga ootama.
Matu123

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas Matu123 »

Väga hea kaamera algajale. Kui midagi paremat tahad, tuleb rohkem kulutada.
orav
Postitusi: 17
Liitunud: 26 Aug 2010 11:54

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas orav »

Isegi natuke rohkem, kui algajale. Kui tegu algajaga, siis pole ka über kallist aparaadist kasu. Pildistada peab ikka oskama. Igal juhul soovitan. Kas D3100 või D3200. Mõlemad suht asjalikud ja kasutajasõbralikud riistapuud.
ex-ex-enn

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas ex-ex-enn »

"Isegi natuke rohkem, kui algajale"

enam algajakaameralikumat kaamerat nikonil polegi.
Karla

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas Karla »

D3200 on väga suutlik kaamera nappides valgusoludes. Pildistasin laupäeva südaööl välikontserti ilma välguta, ISO6400 pildid on kuramuse head ja detailsed. Tahaks kohe D90 minema visata. No ja AF on kiire ja täpne. Soovitan ise proovida.
J.P
Postitusi: 12
Liitunud: 30 Juun 2011 14:06

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas J.P »

Karla, mis objektiivi kasutasid, et hea tulemuse said? Ega ometi KIT-i ?
Karla

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas Karla »

mul polegi kit objektiivi. Ostsin kere puht sportlikust huvist. Kontserti pildistasin Nikkor 14-24/2.8 ja 85/1.4G-ga.
frits
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Aug 2012 22:41

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas frits »

Sai ostetud Nikon D3100 kaamera ja sinna juurde vaja ojektiivi.
Kasutama hakkan vaja väikestest esemetest pilte teha /kulla proov,peened markeeringud.
Samuti võiks õues looduses mõne klõpsu teha.
Kas on üldse sellist ojektiivi mis suudaks nii makro kui portree ja õues miskit saavutada? :roll:
Sooviks siis selle objektiivi mudeli numbreid.
Tänud juba ette.
Külaline

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas Külaline »

Tamron 2/60
frits66

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas frits66 »

Kust sellist objektiivi hankida ja hinnaklass? :roll:
Ton

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas Ton »

Vt:
http://www.photopoint.ee/et/toode/15267 ... -objektiiv" onclick="window.open(this.href);return false;
külaline

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas külaline »

NeVis kirjutas:olles 35 aastat fotograaf ja 12 Nikonit läbi pidanud, võib minu väidet uskuda. Eks proovige ise.
Kui sa oled eluaegne fotograaf siis oleks oodanud et sa kiidad Nikon D800E-d et see on hea.
Kas ostsid kere uudishimust? Või saad kerenäidist lihtsalt proovida ja natuke testida?

Arvan et alla Nikon D7000 kaamera proff kiitma ei tule, proff ei räägigi nendest väiksematest.
Pilti pidi saama teha ka D5100- ga i proffid on katsetanud. Pilti saab ju teha aga valmistamisvaliteet ja kasutusmugavus, kas igapäev tahad sellega pilti teha?
Siis pole ju 5- 10 korda kallimaid kaameraid enam vaja.
NeVis

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas NeVis »

külaline kirjutas:
NeVis kirjutas:olles 35 aastat fotograaf ja 12 Nikonit läbi pidanud, võib minu väidet uskuda. Eks proovige ise.
Kui sa oled eluaegne fotograaf siis oleks oodanud et sa kiidad Nikon D800E-d et see on hea.
Kas ostsid kere uudishimust? Või saad kerenäidist lihtsalt proovida ja natuke testida?

Arvan et alla Nikon D7000 kaamera proff kiitma ei tule, proff ei räägigi nendest väiksematest.
Pilti pidi saama teha ka D5100- ga i proffid on katsetanud. Pilti saab ju teha aga valmistamisvaliteet ja kasutusmugavus, kas igapäev tahad sellega pilti teha?
Siis pole ju 5- 10 korda kallimaid kaameraid enam vaja.
See pole D800 kiitmise koht. Pealkiri on juu D3200. Võin teha seda mõnes teises teemas, sest kasutan töös D800 viimased 3 kuud.

Jah, kõik viimased poolkaadrid - D5100, D7000 ja nüüd D3200 olen ostnud puht uudishimust. Et näha, mida need kered suudavad pro
klaasidega. D3200 on pro optikaga väga suutlik kaamera, eriti suurte A1 ja A2 trükkide jaoks.
Külaline

Re: Nikon D3200

Postitus Postitas Külaline »

Väga huvitav hobi. Hindan tõeliselt.
Veel üsk küsimus. kui hoiad pro kaamerat käes, siis pidlistamismugavuse järgi hindad 3200 ja 5100?
Omast kogemusest 500 ei tahtnud hästi kätte ära mahtuda ja ka üks juhtratas kaamera kohta on vähe. Igapäevaseks kasutamsieks ei soovi.
Ise pildistan D7000ga juba1,5 aastat.Mulle sobib hästi.
Vasta