Nikon D3200 või D5100?

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Pupsik

Nikon D3200 või D5100?

Postitus Postitas Pupsik »

Tere.
Palun Teie abi fotoka ostmisel. Silma jäid Nikon D3200 ja D5100. Kumba oleks mõtekam osta? Olen suht algaja alles, aga tahaksin fotokat mis pildistaks selgete reaalsete värvidega ja mis oleks võimeline ka kehvades valgustingimustes pildistama. Siiani olen kasutanud Olympus E410 't ja digikat Olympus sz-10.
Või osta hoopis Canon EOS 550D või Canon EOS 1100D ?
Palun rääkige oma kogemustest nende kaameratega!
Külaline

Re: Nikon D3200 või D5100?

Postitus Postitas Külaline »

Sony NEX 5R; 6; või 7. Sinu lotletud kaameratel pole mingeid eeliseid, välja arvatud profiobjektiivide park, mida sa kunagi kasutama ei hakka.
Külaline

Re: Nikon D3200 või D5100?

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:Sony NEX 5R; 6; või 7. Sinu lotletud kaameratel pole mingeid eeliseid, välja arvatud profiobjektiivide park, mida sa kunagi kasutama ei hakka.
Vaatasin, et Sony NEX 5R maksab 749eur. Karm...
Minu loetletud kaamerad jäävad kõik alla 600.-
Seepärast ma ei suuda otsustadagi. Nikon D3200 maksis umbes 550.- ja D5100 429.- Poes ei osatud ka midagi soovitada, suht samasugused kaamerad,pikslite arv erineb ja hinnavahe üle 100euri. Seepärast mõtlengi, et kas on mõtet pikslitesse investeerida, sest plakateid ma trükkima ei hakka..Või mille põhjal ühte teisele eelistada.. Või otsustada hoopis Canoni kasuks, sest nende hinnad jäävad ka 500euri piiresse.
Tavalist digikat ka ei tahaks, pettusin väga oma viimases Olympus sz-10 ostus.:(
Taukaris

Re: Nikon D3200 või D5100?

Postitus Postitas Taukaris »

pole suurt vahet, millise neist keredest ostad. Kõik teevad head pilti.
Ilusad värvid ja terava pildi annab korralik objektiiv. Kaasatulevad 18-55 kit objektiivid on suht nigela pildiga.
Nii et, vaata mida suudad osta ja siis tee valik.
Sinu E-410 on nad kõik paremad.
Külaline

Re: Nikon D3200 või D5100?

Postitus Postitas Külaline »

http://www.photopoint.ee/et/toode/23377 ... iidkaamera" onclick="window.open(this.href);return false;
Pupsik

Re: Nikon D3200 või D5100?

Postitus Postitas Pupsik »

Äitäh Teile !
Ostsin aparaadi ära. Teema lukku.
Vasta