seoses fotokoolitusega algajale

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
nikonalgajaga
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Dets 2012 16:24

seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas nikonalgajaga »

Tere,
Soovitage head fotokoolitust algajale 2013 aasta alguses Tartus. Veebipõhist vist ei tahaks, sest nupudki pole selged. Hea oleks, kui saaks veidi ka individuaalsemat lähenemist ning hind oleks mõistlik:)
Jonx
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Okt 2011 21:48

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas Jonx »

http://www.nikonschool.eu/EE/3466" onclick="window.open(this.href);return false; dslr intro
on küll kauges tulevikus aga nupud saab seal selgeks, personaalset lähenemist muidugi napib aga küsimustele vastatakse ikka...hind on ka muidugi minu nägemist mööda krõbe aga uue nikoni ostjale on see tasuta kaasas. ehk saad foorumist selle tuusiku odavamalt, kuna paljudel ju pole selle tuusikuga midagi erilist peale hakata.
Külaline

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas Külaline »

Pigem on just veebipõhine kursus primitiivne ja lühike. Ei taha nimesid nimetada, aga kerge haltuura lihtsalt.
Nupud ja tehnika just saadki sealt selgeks.
Muud ei saa, Individuaalset lähenemist pole, kui juba natuke midagi targemat küsida tahad, siis seda võimalust pole. Kui tahad teada kas oled siiani omaenestarkust õigesti teinud, siis vastust sa ei saa.
indrme
Postitusi: 186
Liitunud: 03 Juun 2010 22:29
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas indrme »

Ma soovitaks hoopis osta mõne antud kaamera pikema kasutusjuhendi raamatuna (kui inglise keel sobib), nt veebipoest http://www.kriso.ee Otsingusse tuleb vaid sisestada oma kaamera mark.

Näiteks Nikon D5100 kohta antakse seal järgmine valik: http://www.kriso.ee/cgi-bin/shop/search ... word=d5100 Taolistes raamatutes seletatakse kõike päris põhjalikult ning pildid on ka.

IPadi kasutajad saaksid e-raamatuid osta otse IPadi's oma poest.

Mõni tuttav, kes üht-teist isiklikult ära seletab, on muidugi hea variant, kuid et keegi absoluutselt kõik isiklikult ära seletaks, sellele ei saa vist küll loota. Kellegi seletustest on rohkem kasu just siis, kui mingid eelteadmised on juba olemas. Raamatute kiituseks ütlen ka seda, et kui miski jääb segaseks, siis on võimalus mitu korda lugeda. Auditoorsel kursusel on juba raskem midagi üle küsida, sest "teised näivad ju kõigest kohe aru saavat - miks mina ometi nii rumal olen".
ex-ex-enn

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas ex-ex-enn »

"Auditoorsel kursusel on juba raskem midagi üle küsida, sest "teised näivad ju kõigest kohe aru saavat - miks mina ometi nii rumal olen"."

minu kogemustes koolitustega ütleb, et julgetakse küsida küll, kui ainult koolitaja eelnev jutt selleks julgust annab. ja paraku lõpeb iga algtaseme koolitus ikka sellega, et tahtakse näha kuidas üks või teine asi reaalselt oma kaamera peal käib, ma olen päris paljude brändide ja markide menüüd niimoodi selgeks saanud...
nikonalgajaga
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Dets 2012 16:24

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas nikonalgajaga »

Kui kellelgi on 12.03.2013 toimuvale nikon school tartu koolitusele plaanis mitte minna, siis oleks piletiostust huvitatud.
Jonx
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Okt 2011 21:48

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas Jonx »

kuna kõik on siin suhteliselt tõrksad aitama kaaskondlast, siis endiselt soovitan antud koolitust, sest seal räägitakse just nikoni , aparaadite nuppe ja üksipulgi. jah käisin ise kohal, teades omast arust kõiki nuppe aga minagi sain tarkust juurde. seega kui omad nikonit siis oleks see täiesti algajale soovituslik. kui jagad inglise keelt ja omad puhtjuhuslikult nikon d7000 aparaati siis on nupu teema olemas ka tasuta veebipõhisel koolitusel: http://www.nikondigitutor.com/index_eng.html" onclick="window.open(this.href);return false; (seal muidki aparaate)
kuid soovitaks siiski oma kõrva ja pilku kus tehakse puust ja punaselt asjad selgeks paari tunniga.
ex-ex-enn

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas ex-ex-enn »

"tõrksad" tähendab, et keegi ei soovita ühtegi kursust tartus? siin foorumis lihtsalt ei käi kedagi, vaata postituste ja teemade kuupäevi. ja needki vähesed, ses siin käivad ilmselt ei oma tartus toimuvate algajakursuste ajakava.

vastavat infot koolituste kohta postitatakse eestifoto.ee, fotokala.ee ja looduspilt.ee foorumitesse ning koolitajate FB lehtedel.
nikonalgajaga
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Dets 2012 16:24

Re: seoses fotokoolitusega algajale

Postitus Postitas nikonalgajaga »

tänud!
Vasta