Kumb teleobjektiiv

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Huvituja
Postitusi: 222
Liitunud: 16 Veebr 2011 21:42

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas Huvituja »

Eelnevat lugedes sellisesse Nikoni foorumisse tulla ei tahaks. Kurb vaadata, kuidas lagastkse ja maine maha mängitakse.
Sulev12345

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas Sulev12345 »

Võibolla konkureeriva foorumi tegelased üritavad siinse mainet alla viia?
ex-ex-enn

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas ex-ex-enn »

Sulev - ise sa kaklesid pikalt antud teemas, mina tänasin viisakalt ja astusin ammu vestlusest välja, kui selgus et küsijaga on nii nagu on. aga kesse ikka enda silmas palki näeb.

Huvituja - kurb muidugi.
Küsija

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas Küsija »

Mis see küsija siis nii väga valesti tegi?
Selgitas enda joaks tausta.Milles foorumi mõte on siis.
sai vastuse Ennult Wester:iltja Huvituja:lt. saigi vastused. Tegu on Rahvatele:dga, milles pole midagi mõnitamistväärivat. Iga mees ikka foorumis ananüümselt omab Nikkori kalleimaid torusid ja kindlasti on kohe kohe välja ka ostnud :)

Olen selles suhtes Huvitujaga sama meelt, et ostan otse välja ja ei põe. Need kes siin kelkimas käivad maksavad liisingut.
ex-ex-enn

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas ex-ex-enn »

küsimus polnud rahvateled versus profiteled. küsimuses olid kaks rahvatelet, millest ühte oleks mõistlik osta ja teist mitte. millegipärast rõhus küsija just teisele ja kuna ma sellepeale heakskiitvalt ümisema ei hakanud, soovitas mul oma pea jalgpalliks müüa. aga juttu jätkus siin kauemaks ka ilma minuta.
Küsija

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas Küsija »

Põhjendanud miks ei kõlba, kasvõi paari sõnaga, polnud mõtet osta ja miks, küsisin ju ilusti.
Küsisin mitu korda mis erinevused neil on kas on sarnased? tuleb välja et on sarnased?

Ise panin pildi kokku. Poleks mulle Wester ja Huvituja rääkinud oma kogemustest, oleksin ainult sitaga üle valatud ja Osta mida tahad ja pärast ära imesta. Ega ma poest tikku ostma ei lähe, ei ole mõtet ka ilma uurimata osta, eks.

Täiskasvanud inimene ei ütle teistele halvasti. Inimene küsib ja sa ülbisted. Kui su naine palub sinu käest abi, soovitad ka ajud osta või?
kas oled kunagi osalenud äriläbirääkimistel? ka seal oleksid ka nii vastanud. kas peale seda oleks sinuga enam keegi veel rääkinud? Kas sa oleksid peale seda kogunud kuulsust, kui kasvatamatu inimene?
Ok teema minu poolt lõpetatud. :)
ex-ex-enn

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas ex-ex-enn »

ma kirjutasin samamoodi oma kogemusest, ma olen neid proovinud. aga kui soov oli ikkagi soovitustele vastupidi käituda, mis siis ikka. ei tunne ka mingit vajadust kedagi jõuga takistada, pärast lihtsalt pole vaja imestada.
Sulev12345

Re: Kumb teleobjektiiv

Postitus Postitas Sulev12345 »

Ex-ex-enn, kust sa tead kui pikalt mina siin kaklesid, kui mingid suvatrollid siin minu nime all kirjutavad?
Ma ei ole seda tähekombinatsooni patentnud ja mul puudub seetõttu alus viriseda, kui keegi teine sama nime all trollib.
Vasta