Probleem, kaamera lööb erroreid ette.

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
ItiJantra

Probleem, kaamera lööb erroreid ette.

Postitus Postitas ItiJantra »

Mul on Canon EOS 650D ja objektiiv 17-85mm. Olen suht algaja ja ei tea nendest asjadest palju seega palun abi. Kui tahan pildistada siis näiteks, kui mul on kaamera seadistatud Tv või vahel ka Av peale siis ta lööb ette errori. Vabandust kui kasutan valesid termineid, proovin endale need asjad selgeks saada. Praegu tahaks teada mis on probleem ja mida ma tegema pean?
Ands
Postitusi: 207
Liitunud: 24 Okt 2008 18:14

Re: Probleem, kaamera lööb erroreid ette.

Postitus Postitas Ands »

Kas objektiiv on ostetud koos kaameraga või on vanem?
Külaline

Re: Probleem, kaamera lööb erroreid ette.

Postitus Postitas Külaline »

Tere.

Vóimalik viga peitub objektiivis, lintkaabel vaja vahetamist. Pidi nende objektiivide tavaline viga olema. Inglise keelne tekst selle kohta: EFS 17-85mm IS f4-5.6 showed Error 01 or Error 99 - cannot communicate with the camera check contacts. Its dead .... after 3 years usage.
This is caused by a broken flex cable that connects to the EOS aperture.
The lens will only work in manual focus with AV or M mode and lens set to maximum aperture (f4.0 @ 17mm).
Kui sul samad errorid ees vói üks nendest siis vóimalik viga seal ongi.
NB! Ma ei ole asjatundja, vaid oli plaanis ise sama obje osta ja uurisin alles selle kohta. Igaksjuhuks link ka kus jutu sain: http://www.pbase.com/barry_2718/efs1785mm" onclick="window.open(this.href);return false;
ItiJantra

Re: Probleem, kaamera lööb erroreid ette.

Postitus Postitas ItiJantra »

Suured tänud teile, nüüd siis tean...
L

Re: Probleem, kaamera lööb erroreid ette.

Postitus Postitas L »

Kasuta ava suuremat kui f5,6, siis ei löö ilmselt errorit. Või zoomi veits sisse.
Vasta