Fototehnika tellimine netist

Nikoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
janne
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Juun 2013 11:34

Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas janne »

Tere,

Kas keegi on tellinud tehnikat ja muid foto vidinaid interentist (nt. ebay)? Millised on kogumsed jne?
Külaline

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas Külaline »

Tee omale paypalli konto ja telli terviseks.
janne
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Juun 2013 11:34

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas janne »

Külaline kirjutas:Tee omale paypalli konto ja telli terviseks.
Selles polegi asi. Aga lihtsalt, tahaks teada kogemusi selle kohta, kas keegi on tellinud ntx objektiive ja muid sellist kraami ebayst? :)
Külaline

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas Külaline »

Mida annab sulle vastus: jahh.
janne
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Juun 2013 11:34

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas janne »

Külaline kirjutas:Mida annab sulle vastus: jahh.
NO ma tahangi ju teada, et millised on kogemused? kas on ilusti kohale jõudnud ja tootel pole vigu vms? Millest siin raske aru saada?
predator
Postitusi: 5
Liitunud: 19 Juun 2013 09:05

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas predator »

Kogemusi eBay`ga on, nii positiivsedid kui ka negatiivseid, viimaseid õnneks siiski vähe.
Kõik sõtlub millise müüja osta satud, kuidas toode pakitakse jne. Niimodi üldistades ei saa mingit adekvaatset infot anda. Iga ost-müük on eri juhtum. Tasub lugeda ka müüja feedback`i enne kui temalt midagi ostma hakkad.
Mina

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas Mina »

Olgem sobralikud;)) sellist infot ilmselt kysija ootabki, et mida jalgida, et mingi jobu otsa ei satuks. Minul isiklikult puudub kokkupuude neti poodidega ja loeks ka huviga nii positiivseid kui negatiivseid kogemusi... Et oppida teiste kogemustest. Kuna olen suur skeptik, siis ilmselgelt maksan paljude asjade eest mottetult kallist hinda. Kui inimesed viitsiksid kysija kritiseerimise asemel oma kogemusi kirja panna, siis oleks sellest foorumist ka rohkem kasu ning seda kylastaks regulaarselt rohkem inimesi;))

Roomsameelsust soovides;))
janne
Postitusi: 7
Liitunud: 26 Juun 2013 11:34

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas janne »

Mina kirjutas:Olgem sobralikud;)) sellist infot ilmselt kysija ootabki, et mida jalgida, et mingi jobu otsa ei satuks. Minul isiklikult puudub kokkupuude neti poodidega ja loeks ka huviga nii positiivseid kui negatiivseid kogemusi... Et oppida teiste kogemustest. Kuna olen suur skeptik, siis ilmselgelt maksan paljude asjade eest mottetult kallist hinda. Kui inimesed viitsiksid kysija kritiseerimise asemel oma kogemusi kirja panna, siis oleks sellest foorumist ka rohkem kasu ning seda kylastaks regulaarselt rohkem inimesi;))

Roomsameelsust soovides;))
Aitäh sulle.

Olen nüüd mitmeid kordi tellinud e-bayst. Võin rahule jääda, siiani on kaup kenasti kohale jõudnud ja täitsa terves tükis.
Läku
Postitusi: 382
Liitunud: 25 Juun 2012 17:25

Re: Fototehnika tellimine netist

Postitus Postitas Läku »

www.aliexpess.com aga kindlam on amazon.de ja amazon.co.uk
Vasta