failinimede muutmine.

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
Külaline

failinimede muutmine.

Postitus Postitas Külaline »

Tahaks mingit pildihaldustarkvara, millega saaks lihtsa vaevaga failinimesid muuta.
Praegused vahendid on mul sellised, et eesoleva pildi failinime muutmiseks kulub 3-4 klahvi ja hiirevajutust aga hea oleks kui saaks ühe liigutusega sinnamaani, et saan juba uut nime sisse trükkima hakata.
Külaline

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Külaline »

irfanview
Külaline

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Külaline »

... või osta mäkk, ENTER, trükid uue nime, ENTER.
Luik
Postitusi: 306
Liitunud: 14 Aug 2009 11:31

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Luik »

"mäkk"-iga ei saa lisatarkvarata mitut failinime korraga muuta nagu Win masinaga. Ühekaupa, jah.
Külaline

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Külaline »

windowsi programmid töötavad mäki peal, vastupidi mitte. aga nagu ma aru sain, tahab küsija just ühekaupa neid ümber nimetada. lihtsalt windowsi neli hiireklõpsu selleks on ilmne liialdus.
Luik
Postitusi: 306
Liitunud: 14 Aug 2009 11:31

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Luik »

Saab ikka ka Win-i käivitada mäki peal. Näiteks Parallels või kaasas olev Boot Camp.
Külaline

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Külaline »

jah, ma tean. lisaks Oracle VirtualBox mis erinevalt Parallels-ist on tasuta. aga milleks?
Luik
Postitusi: 306
Liitunud: 14 Aug 2009 11:31

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Luik »

Võibolla kellegil on vaja.
Külaline

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Külaline »

kellel või milleks? mäkikasutajad teavad seda niigi ja windowsikasutajaid see ei aita, kuni nad mäkile ümber ei koli.
Luik
Postitusi: 306
Liitunud: 14 Aug 2009 11:31

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Luik »

Peaks vist olema spetsiifilisi progesid mis mäki peal ei jookse, või ei taha mäki proget osta kui juba win proge on. Ju siis on vaja. On ju tehtud Parallels ja taolised, ega me üksi ilmas ela.
Külaline

Re: failinimede muutmine.

Postitus Postitas Külaline »

mul on VirtualBox masinas, nii igaks juhuks. ega seda vaja küll ei lähe aga see mõni giga ruumi nüüd väga suur kaotus pole selle hoidmiseks.
Vasta