wireless usb ühendus

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
holgerson
Postitusi: 13
Liitunud: 02 Veebr 2013 12:54

wireless usb ühendus

Postitus Postitas holgerson »

Ma tahan teha time laps videot ja on olemas kaamera, mida saab läbi USB pordi arvuti poolt juhtida. Arvutit ei tahaks aga õue viia. Nüüd ma otsin sellist seadet, mis muudaks USB-st tuleva signaali raadiolaineteks ja teises otsas vastupidi.
Probleem on selles, et ma ei oska sellist seadet e-poodidest otsida. Kui panen märksõnadeks "wireless usb", siis tulevad välja igasugu netipulgad, juhtmeta kõlarid, juhtmeta hiired jne.
Et kas oskab keegi mind õiges suunas juhatada?
Külaline

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Külaline »

Sulev12345

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Sulev12345 »

Mis kaamera sul on? Kui peegelkaamera, siis peaks taimeriga kaugpäästikust (inglise keeles intervalometer) piisama.
Ebayst saab sellise alates 10...15 dolari eest.
Kui kaameral vaid USB port, siis ehk aitab midagi taolist: http://www.amazon.com/Cables-Unlimited- ... B0036VNZHA" onclick="window.open(this.href);return false;
holgerson
Postitusi: 13
Liitunud: 02 Veebr 2013 12:54

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas holgerson »

Tänud Sulev12345!
Sinu antud lingilt näen esimest korda, et selline seade mida vaja, ka päriselt olemas on.
Kaameraks on mul hetkel Sony SLT-A58, aga ma hakkasin otsima kaamerast sõltumatut lahendust. Sellise vidinaga saaks muudki huvitavat teha.
Sulev12345

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Sulev12345 »

Loe sealt ka kasutajate tagasisidet. Sellel vidinal on hulk puudusi (vajab otsenähtavust, tööulatus piiratud, ei tööta igat tüüpi seadmetega, nt veebikaamerad, jne).
holgerson
Postitusi: 13
Liitunud: 02 Veebr 2013 12:54

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas holgerson »

Eriti suur puudus on sellel veel see, et seda ei saa osta:) Kunagi on olnud müügis aga enam mitte.
Sulev12345

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Sulev12345 »

Asjad, mida on mingi aeg müüdud, vahel ikka järelturule satuvad, ja seda ka pärast tootjafirma likvideerimist. Ehk siiski ebayst vms õnnestub leiuda. Võib proovida googles leida ka Euroopa analoogi Olidata või otsida kiibi Wisair WSR601 järgi.
Mell

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Mell »

http://fotoluks.ee/?op=body&id=141&cid=9012&cgid=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Triggertrap Smartphone SLR päästik E3 Canonile
Läku
Postitusi: 382
Liitunud: 25 Juun 2012 17:25

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Läku »

Kui kaamera toetab Eye-fi süsteemi, siis osta Eye-Fi kaart ja saad wirelessis kasutada. Tahvelarvutid toetavad kah Eye-Fi süsteemi.
Kasutaja avatar
silver
Postitusi: 502
Liitunud: 22 Okt 2008 15:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas silver »

Triggertrap on juhtmega distantspäästik, kuid kui vahele panna kasvõi mõni juhtmevaba helisaatja, siis oled omadega mäel :)
Läku: Eye-Fi on piltide saatmiseks juhtmevabalt teise seadmesse, kuid see kohe kindlalt ei toimi kaamera distantspäästikuna. (vahel on targem algset teemat lugeda).

Targem oleks soetada programmeeritav (loe: taimeriga) distantspäästik, kus saab ära määrata intervalli, perioodi jms kui hakata kaamerat USB kaudu juhtima.
photopoint.ee - tööpäeviti kirjutan seal tooteandmeid
blog.photopoint.ee - õhtuti ja nädalavahetuseti toodan kvaliteetkirjandust!
digitest.ee - kui aega üle jääb, siis vaatame ka tooteid lähemalt üle!
Läku
Postitusi: 382
Liitunud: 25 Juun 2012 17:25

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Läku »

Tabletis on äpid Canoni juhtimiseks USBga, ainult et RAW valikul ei toimi.
Külaline

Re: wireless usb ühendus

Postitus Postitas Külaline »

Kõik äpid või muud loomad, mis ei toeta raw, ei ole tõsiseltvõetavad. Igavlevatele Läkudele näppimiseks.
Vasta