nikon, canon või hoopis miskit muud?

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
tüdruk katkise fotokaga
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Jaan 2016 23:36

nikon, canon või hoopis miskit muud?

Postitus Postitas tüdruk katkise fotokaga »

Tere!
Olen otsustanud sukelduda peegelkaamerate maailma. Huvi on suur, teadmisi kogun järjest juurde, aga ei oska hetkel kaamerat valida. Silma on jäänud NikonD3200 ja nikond3300. Samas olen vaadanud ka Canonit, Pentaxit ja muud ning ei oskagi valida. Kaameraga tahaks hakata pildistama loomi ja loodust ning samuti ka ratsasporti. Ehk kiirus ja sarivõte on üpris oluline. Mida teie soovitaksite? Hind võiks olla pigem madlalam, sest vanemad pole nõus suuri aummasid maksma:)
Suured tänud kõigile kes vastavad
Kasutaja avatar
silver
Postitusi: 502
Liitunud: 22 Okt 2008 15:18
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: nikon, canon või hoopis miskit muud?

Postitus Postitas silver »

Kui kiirus on oluline, siis D3200 egas D3300 just kõige etemad valikud ei ole. Või noh, ükski odava otsa peegelkaamera ei ole.

Väike a5000 peaks isegi särtsakam olema, kui d3300. Mis parem - seda mugavam kasutada.
photopoint.ee - tööpäeviti kirjutan seal tooteandmeid
blog.photopoint.ee - õhtuti ja nädalavahetuseti toodan kvaliteetkirjandust!
digitest.ee - kui aega üle jääb, siis vaatame ka tooteid lähemalt üle!
Sulev12345
Postitusi: 98
Liitunud: 01 Veebr 2014 12:31

Re: nikon, canon või hoopis miskit muud?

Postitus Postitas Sulev12345 »

Kui sa tahad sukelduda peegelkaamerate maailma, siis ära A5000 küll vaata - see ei ole peegelkaamera.
Pealegi, lindude - loomade pildistamiseks on ilma pildiotsijata kaamerad ikka üsna vilets lahendus.
Kui ma vaatan A5000 võrdlust D3300-ga, siis ma ei näe sealt küll ühtki põhjust eelistada A5000 loomade ja lindude pildistamiseks.
Vasta