K10D

Pentaxi tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Eerik

K10D

Postitus Postitas Eerik »

Kui suur vahe on sees K10D ja K200D??? Oskab keegi aidata Või tuleks eelistada juba uuemat mudelit K-m-i
VahurLE

Re: K10D

Postitus Postitas VahurLE »

Km ja K10d on erinevale sihtgrupile. K10l ei ole motiiviprogramme, aparaat eeldab, e t pildistaja teab mida ja milleks ta teeb. K200d on nendevahepeal. K200d ja K10d omavad sama CCD sensorit, sugugi mitte halba seejuures. K1od ergonoomika meeldib mulle rohkem.
Eerik

Re: K10D

Postitus Postitas Eerik »

Kas tasub osta 1,5 aasta vana K10D või ikka uus K-m 18-55mm+50-200mm, tegu oleks esimese digipeegliga.

Tänud ette.
tarts
Postitusi: 115
Liitunud: 18 Apr 2008 13:03
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: K10D

Postitus Postitas tarts »

Minu valik oleks K10, mis mul endal ka on. Esimese digipeeglina soovitaks aga k200d või k-m muretseda. K10d ga läheb alguses raskeks.
marvah
Postitusi: 57
Liitunud: 03 Dets 2008 11:57

Re: K10D

Postitus Postitas marvah »

tarts kirjutas:Esimese digipeeglina soovitaks aga k200d või k-m muretseda. K10d ga läheb alguses raskeks.
see on täielik BS ju, kui inimene võtab ennem k-m ja harjub pärast suuremale masinale ümber see on tunduvalt raskem kui kohe korralikum asi võtta. see on nagu soovitus täiskasvanule, kes esimest korda rattaga sõidab a) pane abirattad alla või b) osta kolmerattaga jalgratas, pärast on ilma abikateta sedasi pusimine, et neil polnudki mõtet :D :D :D :D :D
Eerik

Re: K10D

Postitus Postitas Eerik »

:) võib olla küll et algul raskem see K10D.
Aga kas tasub osta kasutatud K10D ( 1,5 aastat) ja ligemale 10t klõpsu läbinud, või osta K-m 2toruga... ja uus, selles küsimus...
Et kas see K10D juba liig vana ei ole?
VahurLE

Re: K10D

Postitus Postitas VahurLE »

Vana K10D kindlasti ei ole. Korralikult valmistatud edasijõudnud harrastaja kaamera.
Mart
Postitusi: 75
Liitunud: 27 Apr 2008 16:51

Re: K10D

Postitus Postitas Mart »

K10D on hetkel ka minu "relvastuses" 10t klõpsu ei ole mingi probleem. Mina olen praeguseks 34t klõpsu teinud ja töötab normaalselt. Rabakal sai kõvasti vihma, aga töötas korralikult. Märkusena mainin, et kõrval andsid vihma käes saba paar Nikonit, Canon 50D ja Canon 1DMk3.
Kui tahad vaadata, milliseid pilte K10D siis võid vaadata http://www.backsteidz.com" onclick="window.open(this.href);return false; ;)
Mis puutub sellesse, et aparaat on veidi keerulisem, kui K200D, siis heade piltide saamisele aitab see minu arvates ainult kaasa, kuna sunnib omandama särituse põhimõtted. Kui oskad juba säritust määrata ja oma tahtmise järgi paika panna, siis on juba pool võitu käes.
Eerik

Re: K10D

Postitus Postitas Eerik »

Njah, eks fotondus nõuab pidevat õppimist ja katsetamist---saan täiesti aru, teema lihtsalt selles, et kas mul tasub osta võõra käest ja kasutatud ning ilma garantiita K10D aparaat ( pole kedagi proffi ka kaasa kutsuda) Või poest K-m ja hakata pildistama, sest tegu oleks esimese peegliga...

:)
Henri
Postitusi: 24
Liitunud: 26 Apr 2009 22:15

Re: K10D

Postitus Postitas Henri »

Kirik keset küla oleks garantiiga vähekasutatud K200D. :) Sensor on sama, ning võimalused suuremalt jaolt ka . Ja Homme juba pildistaksid :D
6000.- eest annaksin kaasa ka 8 eneloopi koos laadijaga. :D

m-pentax-k200d-t1419.html" onclick="window.open(this.href);return false;
I'm not a pro, not even an amateur, just a fan of photography.
Eerik

Re: K10D

Postitus Postitas Eerik »

:D
Tulin siis tänasest Pentaxi maailma ja K-m näol :), mulle meeldib :P
Vasta