Wacken Open Air

Fotofoorum - koht arutlemaks kõige üle mis fotograafiaga seotud.
Vasta
virmaline
Postitusi: 40
Liitunud: 09 Veebr 2009 22:47

Wacken Open Air

Postitus Postitas virmaline »

Terekest

On äkki keegi käinud sellisel üritusel, mul minek see aasta ja tahaks peegelkaamera ka kaasa võtta.
Oskab äkki keegi targem öelda, kas festivali alale sisse ka lastakse fotikaga? Festivali ABC´s oli kirjas, et videokaamerad keelatud ja normaalesd fotokad lubatud, ei lugenud hästi välja, et ei või pildistada.
Mart
Postitusi: 75
Liitunud: 27 Apr 2008 16:51

Re: Wacken Open Air

Postitus Postitas Mart »

REEGLINA on kõigil suurematel kontsertidel peegelkaamera kaasa võtmine tavakülastajal keelatud. Peegelkaameraga on festivali alale lubatud minna vaid akrediteeritud fotograafidel. Vahe profi ning amatöörkaamera vahel kontserikorraldajatele on selles, kas kaameral saab objektiivi eest ära võtta või mitte. Oled sa varem kontserte pildistanud?
virmaline
Postitusi: 40
Liitunud: 09 Veebr 2009 22:47

Re: Wacken Open Air

Postitus Postitas virmaline »

Üritustel olen vähe pildistanud ja kindlasti mitte nii suurel üritusel kui see Wacken saab olema!
Olen lugenud ka festivali foorumit kus on ka paljud küsinud, et ka peegliga võib ka minna ning adminnid on öelnud, et kõik kaamerad peale videokaamerate on lubatud!
Mart
Postitusi: 75
Liitunud: 27 Apr 2008 16:51

Re: Wacken Open Air

Postitus Postitas Mart »

Vaatasin, et seal kodukal suisa kirjas, et kõik fotokad on lubatud. Ju siis vib kaasa võtta. Ja kui mõni turva ütleb, et tohi, siis tõsta julgelt häält ja nõua õiglust.
Vaatasin, et Wackeni line-up on massiivne rsk. Motörhead :twisted:
virmaline
Postitusi: 40
Liitunud: 09 Veebr 2009 22:47

Re: Wacken Open Air

Postitus Postitas virmaline »

Ma ikka arvatavasti võtan fotika kaasa ikka, saab mis saab!
Aga jah line up on hea, ise põhiliselt Gamma Ray pärast kohale! :twisted:
Vasta