O:Igasugune digipeegel

O-ost; M-müük; V-vahetus; T-Töö; Ä-ära anda
Vasta
matuboyu
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Juul 2009 18:47

O:Igasugune digipeegel

Postitus Postitas matuboyu »

Ostaks siis igasuguse digipeegli hinnaga j´kuni 7000 eeku.Kõik pakkumised on oodatud.(53307215)
KarlKr
Postitusi: 348
Liitunud: 20 Mai 2008 23:12
Asukoht: Tallinn

Re: O:Igasugune digipeegel

Postitus Postitas KarlKr »

Pakkuda Pentax k10d; Garnatiid veel kuni oktoobri lõpuni. Ostetud eestist. Juhtmed, dokud, karp, lisa aku ning 2 gigane mälukaart tulevad kaasa. Müün ainult kere. Asub TLN, kõik korras, ilusti hoitud, kulumisjälgi ei ole. Hind 5 tonni. Alla selle hinda ei lase. Kahe tuhhiga saad obje vabalt. Ka hetkel on osta.ee-s üks pentaxi obje. Vaevalt selle hind üle tuhande tõuseb.
Kui on huvi, siis kontakti saab kõige kiiremini maili vahendusel: Karl_kramanis@mail.ru
matuboyu
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Juul 2009 18:47

Re: O:Igasugune digipeegel

Postitus Postitas matuboyu »

Kuidas Pentax-il pildikvaliteet on?Olen kuulnud,et koostekvaliteet on hea aga pildi kvaliteet jätab soovida.(ntx. võrreldes nikon d60-ga ja canon 400d-ga)
KarlKr
Postitusi: 348
Liitunud: 20 Mai 2008 23:12
Asukoht: Tallinn

Re: O:Igasugune digipeegel

Postitus Postitas KarlKr »

eks sa pead ise netist uurima. Vaevalt sa minu juttu usud. :) Igasuguseid võrdluseid ja arvamusi on ilmunud.
Pealegi pole mul olnud ei nikon d60-t, ega caoninit.
Pildi kvaliteet sõltub eelkõige optikast, mis sa sinna ette krutid. Mina pildistan raw-is. Tavalisi läbu pilte teen jpg-s. Kui olen saatnud laborisse, et paberile panna, siis seal nad nagunii krutivad need värvid õigeks. Mul pole ka sellist kõrgekvaliteedilist monitori ja kalibraatorit. Olen teinud paberile kõige suuremalt A3. See oli küll tipp-topp.
Mis mulle pentaxi juures meeldib, on see, et tal on värina stabikas keresisene. Nikoni-canoniga peab selle ostma koos objega iga kord uuesti.
Siseruumides ja väikese valgusega pildistades on see maru hea asi.
tivka
Postitusi: 22
Liitunud: 02 Juul 2009 14:41

Re: O:Igasugune digipeegel

Postitus Postitas tivka »

m-canon-eos-1000d-ef-s-18-55mm-is-kit-u ... t1444.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta