PowerShot SX10 IS

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Melka

PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas Melka »

Plaan uus fotokas osta. Kas pealkirjas olev aparaat on hea valik. Olen vaadanud ka IXUS 990 IS. Pildistan tavaliselt pere ja sõprade üritusi nii see kui väljas ning reisipildid (fotokas peaks olema tavakasutajale piisavalt universaalne, hinnaklass 4000-6000 EEK, eelistaks kompaktkaameraid).
Külaline

Re: PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas Külaline »

Kui võrrelda IXUST ja PowerShot-i.
Mina pooldaks seda viimast. Esiteks tal pööratav ekraan, käes on seda hoida kuhu mugavam kui tavalist "seebikarpi", saab kasutada AA elemente. Pildikvaliteedi suhtes pole põhjust kurta. Fokusseerib kärmelt.
Lihtsalt sõprade üritusi ja muud sellist saab pildistada küll.
Samas kaalu ju suurust tal on, seega tasku Sa teda peita ei saa ;)!
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas ViX »

Külaline kirjutas:Kui võrrelda IXUST ja PowerShot-i.
Mina pooldaks seda viimast. Esiteks tal pööratav ekraan, käes on seda hoida kuhu mugavam kui tavalist "seebikarpi", saab kasutada AA elemente. Pildikvaliteedi suhtes pole põhjust kurta. Fokusseerib kärmelt.
Lihtsalt sõprade üritusi ja muud sellist saab pildistada küll.
Samas kaalu ju suurust tal on, seega tasku Sa teda peita ei saa ;)!
Oi .. vale nime alt see postitus läks 8-)
Melka

Re: PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas Melka »

Täna vaatasin poes ka SX200 - mida Te sellest arvate
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas ViX »

Melka kirjutas:Täna vaatasin poes ka SX200 - mida Te sellest arvate
Võid võrrelda numbreid siin .. http://www.dpreview.com/reviews/compare ... s&show=all" onclick="window.open(this.href);return false;
Ainukene mis SX200 juures mulle ei meeldi on välk. Elab seal fotika küljes oma elu, segab veidi. :roll:
SX200is on väiksem ja kergem, salvestab parema kvaliteediga videot, on suurema ekraaniga.
SX10is on parem obje, välgu võimalus, pööratav ekraan(väga mugav), olemas pildiostsija.
Simpson

Re: PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas Simpson »

sx200 olen näppida saand ja ei kiida aparaati, väga mürarikkad pildid, mina ei soovitaks. aga samas mugav kasutada ja välimus on tal kena, aga sellega ju pilti ei tee ;) Minu paar aastat vana lumix fz-8 (mis nüüd teenib ennast hästi isa käes) tegi tunduvalt paremaid ja teravamaid pilte, kuigi digi maailmas on paar aastat väga pikk aeg.
Melka

Re: PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas Melka »

Aga millist kompaktkaamerat soovitate
simpsonv
Postitusi: 59
Liitunud: 06 Juul 2009 16:17

Re: PowerShot SX10 IS

Postitus Postitas simpsonv »

Kompakti ma ei oskagi soovitada kahjuks, ei tee nendega ise väga tegemist, olen nõus ilusa ja terava pildi nimel kaalu ja suuruse ohvriks tooma. Aga keegi teine siin kindlasti oskab mõne hea idee välja käjja.
Kui kompakti siis Canon PowerShot g10 voi siis juba uus G11 aga nende hinnad jäävad kahjuks kõrgeks nii 8-10k ja selle raha eest saaks juba päris võimeka peegli.
Vasta