EOS 1000D

Canoni tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
1000

EOS 1000D

Postitus Postitas 1000 »

Canonilt tulemas EOS 1000D
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 162
Liitunud: 16 Apr 2008 11:43

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas Sten »

Järjekordne Entry-Level vidin, millal tuleb 5d järglane???? :twisted:
Petz
Postitusi: 33
Liitunud: 15 Apr 2008 17:13

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas Petz »

Alles nüüd...

oeh, tehke ometi see linkide avanemine korda - uues aknas palun!
Kasutaja avatar
Juss
Postitusi: 86
Liitunud: 16 Apr 2008 09:41
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas Juss »

Ongi ju korras, viib sind ilusti Photopointi lehele :-)

Parimatega,
Juss
Petz kirjutas:Alles nüüd...

oeh, tehke ometi see linkide avanemine korda - uues aknas palun!
Kasutaja avatar
Ardo-Jako
Postitusi: 551
Liitunud: 14 Apr 2008 19:09
Asukoht: Tallinn

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas Ardo-Jako »

Miks seda kaamerat vaja on? Kes sellisest nüüd nagu puudust tunneb?
Fiat Lux
Pentax K-5 + Pentax FA* 77/1,8
Petz
Postitusi: 33
Liitunud: 15 Apr 2008 17:13

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas Petz »

Canon tunneb. Kui selle müügihind tuleb miskit 5990.- laadset, siis ju ideaalne lollkasutajate meelitamise kleeplint.

Praegu siis odavaimad kiti-d photopointi lehelt:
Canon 400D - 10990.-
Pentax K100D - 5750.-
Olympus - E420 - 5990.-
Nikon - D40 - 5990.-
Sony - a100 - 6990.-

okok, päris mitu vanat mudelit on teistel seal odavas otsas, kuid ega sellel vahet pole.
Kasutaja avatar
daddo
Postitusi: 19
Liitunud: 13 Juun 2008 16:12

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas daddo »

Ardo-Jako kirjutas:Miks seda kaamerat vaja on? Kes sellisest nüüd nagu puudust tunneb?
Ei tea, kas sellest keegi just puudust tundis, aga iseenesest suhteliselt loogiline käik Canonilt... kui mu mälu ei peta, siis filmi 300-stele tuli juurde 3000-seeria, mida vist ka keegi otseselt ei vajanud...

Üks uitmõte on veel selline: kompaktkaamerad/seebikarbid pole mitte alati eksisteerinud... ehk tuuakse dslr nii madalale, et soovivad selle tootegrupi võimalikult kitsaks suruda. Seda enam, et praktiliselt iga mobiil sisaldab endas varsti seebikarpi...
EOS 5d, Speedlite 550EX, EF 24-105mm f/4L IS USM + Rodenstock skylight filter, EF 70-200mm f/4L IS USM + Rodenstock skylight filter
Ahti

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas Ahti »

daddo kirjutas:... kui mu mälu ei peta, siis filmi 300-stele tuli juurde 3000-seeria, mida vist ka keegi otseselt ei vajanud...
Ei peta, täpselt nii oligi :)
daddo kirjutas:Üks uitmõte on veel selline: kompaktkaamerad/seebikarbid pole mitte alati eksisteerinud... ehk tuuakse dslr nii madalale, et soovivad selle tootegrupi võimalikult kitsaks suruda. Seda enam, et praktiliselt iga mobiil sisaldab endas varsti seebikarpi...
Jah aga see EOS 1000D hakkab maksma 10k mitte 5k. Kõik oleks ilus ja hea kui Canon oleks välja hõiganud 4990-5990.- Entry Level DSLR-i.
Kasutaja avatar
vilts
Postitusi: 61
Liitunud: 14 Apr 2008 18:11

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas vilts »

Eks puhas turunduse värk- vaja Nikonile ja Pentaxile odav(amas)kategoorias mingilgi viisil vastu panna.
Reaalne vajadus selle kaamera järgi või reaalne samm edasi tõesti puudub.
Elari
Postitusi: 102
Liitunud: 15 Apr 2008 08:59

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas Elari »

Canon EOS 1000D nüüd Photopointis olemas, täna/homme ka poodides saadaval!
Elari Aaboja
------------------------------
http://www.photopoint.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
tarts
Postitusi: 115
Liitunud: 18 Apr 2008 13:03
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas tarts »

selline asi, sellise raha eest :mrgreen:
director
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Sept 2008 15:31

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas director »

Tere, on kellelgi reaalset kogemust eos 1000d-ga. Oskab keegi mõnda head sõna selle kohta öelda? Tahaksin hakata tegelema harrastusfotograafiaga. Et kas selline mudel oleks normaalne endale soetada?
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas ViX »

director kirjutas:Tere, on kellelgi reaalset kogemust eos 1000d-ga. Oskab keegi mõnda head sõna selle kohta öelda? Tahaksin hakata tegelema harrastusfotograafiaga. Et kas selline mudel oleks normaalne endale soetada?
Olen seda paarpäeva katsetanud, tavalise objega (18-55 IS). Ütleks nii, et kui ta oleks veel tuhandekese odavam, siis täitsa OK kaamera. Pildi kvaliteet ei anna kurta, samas soovitakse esimesel võimalusel see obje väljavahetada. Kõik tähtsamad funktsioonid olemas. Korralik kere.
Mida Sa ise ootad oma tulevaselt kaameralt, äkki täpsustad?
director
Postitusi: 2
Liitunud: 08 Sept 2008 15:31

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas director »

Olen siiamaani tavalisi digikaid kasutanud, peegelkaamerat pole eriti proovinud. Tavalise digikaga jääb alati härima see, et pilt pole minu jaoks kunagi piisaval terav ja selge. Loodan, et 1000d natukenegi rahuldab minu vajadusi selles osas. Aga jah, eks kindalsti tuleb kunagi ka parem objektiiv muretseda sellele.
Aga tänks vastuse eest. Tellisin muidu kaamera ära juba ka. Eks nädala lõpus saan katsetama hakata.
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas ViX »

director kirjutas:Olen siiamaani tavalisi digikaid kasutanud, peegelkaamerat pole eriti proovinud. Tavalise digikaga jääb alati härima see, et pilt pole minu jaoks kunagi piisaval terav ja selge. Loodan, et 1000d natukenegi rahuldab minu vajadusi selles osas. Aga jah, eks kindalsti tuleb kunagi ka parem objektiiv muretseda sellele.
Aga tänks vastuse eest. Tellisin muidu kaamera ära juba ka. Eks nädala lõpus saan katsetama hakata.
He he, pildi teravuse suhtes arvan, et rahuldab ja isegi päris hästi. ;).
andrjusa

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas andrjusa »

ViX kirjutas:
director kirjutas:Tere, on kellelgi reaalset kogemust eos 1000d-ga. Oskab keegi mõnda head sõna selle kohta öelda? Tahaksin hakata tegelema harrastusfotograafiaga. Et kas selline mudel oleks normaalne endale soetada?
Olen seda paarpäeva katsetanud, tavalise objega (18-55 IS). Ütleks nii, et kui ta oleks veel tuhandekese odavam, siis täitsa OK kaamera. Pildi kvaliteet ei anna kurta, samas soovitakse esimesel võimalusel see obje väljavahetada. Kõik tähtsamad funktsioonid olemas. Korralik kere.
Mida Sa ise ootad oma tulevaselt kaameralt, äkki täpsustad?
ostsin endale kuu tagasi 450D, bõrsist sain kaameramüügimehe numbri ja tuttuus kaamera (poehinnast pea 4 tonni all) nüüd kodus. Täiega rahul.
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas ViX »

andrjusa kirjutas:
ViX kirjutas:
director kirjutas:Tere, on kellelgi reaalset kogemust eos 1000d-ga. Oskab keegi mõnda head sõna selle kohta öelda? Tahaksin hakata tegelema harrastusfotograafiaga. Et kas selline mudel oleks normaalne endale soetada?
Olen seda paarpäeva katsetanud, tavalise objega (18-55 IS). Ütleks nii, et kui ta oleks veel tuhandekese odavam, siis täitsa OK kaamera. Pildi kvaliteet ei anna kurta, samas soovitakse esimesel võimalusel see obje väljavahetada. Kõik tähtsamad funktsioonid olemas. Korralik kere.
Mida Sa ise ootad oma tulevaselt kaameralt, äkki täpsustad?
ostsin endale kuu tagasi 450D, bõrsist sain kaameramüügimehe numbri ja tuttuus kaamera (poehinnast pea 4 tonni all) nüüd kodus. Täiega rahul.
See 450D on ka täiega parem kui 1000D ja veel 4 tonni odavam :shock:
bastardo
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Okt 2008 16:09

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas bastardo »

olen canon 1000-d omanik ja täitsa rahul.
Ennem olin ka seebika kasutaja ja nüüd siis samm edasi.
Suht algaja nii et eks nurisemist ole, et pilt pole päris see ja värvid paigast ära jne..
aga noh näppimist ja õppimist on palju.
andrjusa

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas andrjusa »

bastardo kirjutas:olen canon 1000-d omanik ja täitsa rahul.
Ennem olin ka seebika kasutaja ja nüüd siis samm edasi.
Suht algaja nii et eks nurisemist ole, et pilt pole päris see ja värvid paigast ära jne..
aga noh näppimist ja õppimist on palju.
kuidas need värvd saavad paigast ära minna/olla
bastardo
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Okt 2008 16:09

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas bastardo »

no ma näppisin neid settinguid ja midagi vist läks paigast ära aga variante on palju, kontrastsus, white balance, saturation või siis alasäristatud jne... aga muidu pildi kvaliteet on 10 pluss.
andrjusa

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas andrjusa »

bastardo kirjutas:no ma näppisin neid settinguid ja midagi vist läks paigast ära aga variante on palju, kontrastsus, white balance, saturation või siis alasäristatud jne... aga muidu pildi kvaliteet on 10 pluss.
saab ju algsätteid taastada
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas ViX »

andrjusa kirjutas:
bastardo kirjutas:no ma näppisin neid settinguid ja midagi vist läks paigast ära aga variante on palju, kontrastsus, white balance, saturation või siis alasäristatud jne... aga muidu pildi kvaliteet on 10 pluss.
saab ju algsätteid taastada
Samas näpides nii settinguid, saabki kaamera korralikult selgeks ja siis, tulebki himu osta midagi vägevamat ;)
Edu näppimisel!
GreenThumb

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas GreenThumb »

ViX kirjutas: Olen seda paarpäeva katsetanud, tavalise objega (18-55 IS). Ütleks nii, et kui ta oleks veel tuhandekese odavam, siis täitsa OK kaamera. Pildi kvaliteet ei anna kurta, samas soovitakse esimesel võimalusel see obje väljavahetada.
Palun täpsusta, mis sellel objektiivil siis viga on? Nimelt plaanin ka sellist kitti hankida, äkki peaks investeerima natuke rohkem ja mõnd muud objet vaatama :roll:
ex-enn

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas ex-enn »

canoni 18-55 kitika hellitusnimi on "tuhatoos".
natuke ebaterav, natuke moonutab mõlemas otsas. ehitus plastmassine ja logisev. esilääts pöörleb teravustamise käigus mis raskendab filtrite kasutamist.
aga pilti teeb ja kasutatuna saad mõnesaja raha eest maha müüa.
Kasutaja avatar
ViX
Postitusi: 81
Liitunud: 06 Juun 2008 12:45

Re: EOS 1000D

Postitus Postitas ViX »

GreenThumb kirjutas:
ViX kirjutas: Olen seda paarpäeva katsetanud, tavalise objega (18-55 IS). Ütleks nii, et kui ta oleks veel tuhandekese odavam, siis täitsa OK kaamera. Pildi kvaliteet ei anna kurta, samas soovitakse esimesel võimalusel see obje väljavahetada.
Palun täpsusta, mis sellel objektiivil siis viga on? Nimelt plaanin ka sellist kitti hankida, äkki peaks investeerima natuke rohkem ja mõnd muud objet vaatama :roll:
Eelnevale võiks lisada, et see obje on igav. Olukord kus ostad kaamera ja paari kuu pärast, tekkib tunne, et midagi on puudu. 8-) Kui ikka tahad, mitte lihtsalt klõpsata pilte, siis teine objektiiv on vajalik.
Sellest 18-55 objest on ikka üpriski raske lahti saada. Kellele seda ikka vaja on?!
Vasta