Olympus is-300

Olympuse tehnika foorum - mida osta, kuidas kasutada?
Vasta
Tiiger88

Olympus is-300

Postitus Postitas Tiiger88 »

Tere, juhtus kätte selline aparaat. Tegu on fotopeegelkaameraga. Uuruisin netist, kuid paistab, et iseenesest väga levinud ei ole. Siiski oli paari koha peal, et algajale hea alustamiseks ja fotomaailma tundmaõppimiseks. Siiski uuriks, et kas kellelgi on kogemusi ja nõuandeid. Niipalju sain veel, et netist leidsin user manuaali. Selle sirvisin läbi ja nüüd tundun palju targem. :lol: Et kirjutage siis, kui keegi on kasutanud, kuulnud või näinud...ootan põnevusega teiste kommentaare ja loomulikult ka omi pilte peale ilmutamist :)
ex-ex-enn

Re: Olympus is-300

Postitus Postitas ex-ex-enn »

eks ta ühest küljest seebikas ole, sest objektiivi vahetada ei saa. teisest küljest on täiesti peegelkaamera koos enimvajalikku vahemikku katva objektiiviga.
loe läbi ükskõik milline vanakooli fotoõpik ja tee rahulikult pilti!
antei52
Postitusi: 3
Liitunud: 12 Dets 2008 20:43

Re: Olympus is-300

Postitus Postitas antei52 »

Vaata seda, ehk on abi

http://translate.googleusercontent.com/ ... 7y6TY-dCmA" onclick="window.open(this.href);return false;
ex-ex-enn

Re: Olympus is-300

Postitus Postitas ex-ex-enn »

is-300 on vana laiatarbe filmipeegel, e-300 jutt siin ei aita.
Tiiger88

Re: Olympus is-300

Postitus Postitas Tiiger88 »

Tere taas. Nüüd on selline mure, et ma ei tea kas asi on minu oskustes või on kaameral midagi viga. Ei taha teine pilti teha. Et siis objekti fokuseerib ära ja näitab silma-augus, et AF on OK ja Flash indikaator ka ei vilgu ega midagi. Aga kui nüüd päästik lõpuni vajutada, siis ei juhtu mitte midagi. Aga samas mingi õnne peale mingil suvalisel ajal teeb klõpsti pildi ära ja hea õnne peale saab teise veel teha. Aga siis jälle sadamiljon korda ei lase teha...Lihtsalt päästiku vajutamine ei tee mitte kui midagi :( Mulle meeldib see aparaat ja TAHAN pilti TEHA :)
ex-ex-enn

Re: Olympus is-300

Postitus Postitas ex-ex-enn »

vii kuhugi hooldusesse, fotomeister kaubamaja kõrval näiteks. foorumikaudu on suht raske testida :-)
Tiiger88

Re: Olympus is-300

Postitus Postitas Tiiger88 »

aga viljandis? :?:
ex-ex-enn

Re: Olympus is-300

Postitus Postitas ex-ex-enn »

viljandi fotoklubist kedagi ei tunne?

http://www.vfk.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta